Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ennyire nem tudják, hogy...

Ennyire nem tudják, hogy Ausztriában ez nem kötelező?

Figyelt kérdés

Ma jöttem Felsőőr felől Szombathely felé és valami nagypapa az Ignisből villogott és mutogatott nekem, hogy nincs bekapcsolva a lámpám... sütött a nap és nappal jó látási viszonyok voltak.


Ha itthon vagyok Szombathely környékén sem használom. Az elmúlt 20 év alatt egyszer sem fordult elő ilyesmi, de valaki ennyire ostoba legyen. Engem nem érdekel, ha valaki vereti, mert azt hiszi ettől ő istenkirály, viszont ne akarjon már olyat betartatni, ami nem kötelező és egyébként sem az ő dolga lenne.



dec. 28. 13:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Irásodból nekem az jön le, hogy egyedül Te vagy csak frusztrált.

Normális emberben meg se fogalmazódik, hogy ilyen kérdést kiirjon.

dec. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Aztán ez mekkora tragédia. Mind az hogy jelzett mind az hogy felkapcsolja-e valaki a tompítottat vagy sem.
dec. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem neked nem áll fel. Férfiből is van b*szatlan, stb.

Ennyire frusztráltnak lenni.

dec. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%

Attól, hogy nem kötelező, normális ember felkapcsolja. Látni és látszódni. Nem tudom, miért fáj felkapcsolni a tompítottat, én nyáron, fényes nappal, lakott területen is felkapcsolva hagyom. Az meg külön vicces, hogy te vagy a hülye, meg a felelőtlen és szabálytalan, hogy Szombathely környékén sem kapcsolod, és még neked áll feljebb.

Gondolom te vagy az, aki akkor is hőbörög, ha valaki 90-es úton 100-zal megy, pedig előbb venném el a te jogosítványod, mint az enyhe gyorshajtóét.

dec. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
Aki szerint a biztonsági szabályokat nem a biztonság érdekében, hanem kizárólag a szabályok miatt kell betartani, attól igazán elvehetnék örökre a jogsit. 🤷‍♂️
dec. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%
Lakott területen kivül kötelezö a tompizott. De ha lakott területen belúl is ég az is hasznos, semmiképp nem haszontalan. Jó ha látnsk és téged is látnak te... Paraszt😉
dec. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ausztriában nem kötelező. Oké. De te arról írsz, hogy Magyarországon megszólnak érte, ha nincs felkapcsolva. Itt meg kötelező.

Tehát te vagy az, aki nem tudja hol van...

dec. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Mondok valamit: nekem segítség, ha fel van kapcsolva a tompítottad. Egész egyszerűen hamarabb észreveszlek. Nyilván anélkül is időben látlak, de ha felkapcsolod, még több időt adsz nekem, hogy pontosabb döntést hozzak mondjuk egy főútvonalra kanyarodásnál vagy előzésnél.


Szóval köszi, ha bekapcsolod.

dec. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk pont az ilyen begyöpösödött balf. miatt kötelező, mert ha nem tennék azzá, akkor az emberek nagy része világítás nélkül közlekedne éjjel-nappal. Gondolván, hogy ha ő lát, nem kötelező, akkor minek kapcsolja fel. Az istenért sem kapcsolná, mert nem kötelező. Az, hogy valaki rávillant azt meg kéne köszönni, mert jelzi, hogy a számára nem látszódik annyira jól.
dec. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
33%
Gyerekek új jogsis kérdezőnknek nem lehet hohy trafit jeleztek. Amerre én járok középkorúak idősek és a normális fiatalabbak mind így jelezzük a trafit. Amúgy én se kapcsolom a tompítottat jó időben ott az őrfény a kocsin ami a hyújtással eggyütt felkapcsol.
dec. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!