Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Vajon miért a szlovák rendszám...

Vajon miért a szlovák rendszámú méregdrága batárok közlekednek a legbunkóbb módon? Kik lehetnek ezeknek a tulajdonosai?

Figyelt kérdés

Északnyugat-Dunántúl egyik Duna-közeli, határszéli nagyvárosában lakom, és rendszeresen tapasztalom, hogy a városi közlekedésben a fent nevezett járművek sofőrjei egy külön állatfajt képeznek. Lakott területen belül 80-90-nel száguldoznak, előzgetnek, a legszűkebb helyre (követési távolság) is bevágnak az ember elé, csak hogy néhány méter előnyre tegyenek szert. Ezáltal viszont sok más, szabályosan vezető autós, illetve járműveik épségét veszélyeztetik.


Kik ezek a figurák?


2010. okt. 23. 13:48
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
09.37-es vagyok. Nem tudom észrevettétek-e, hogy az EU-ban van egy szabály Ha valaki idegen országban elkövet egy közlekedési szabálysértést a rendszám alapján megküldik ide az ügyet. "MI" ezt miért nem tudjuk megcsinálni? Nincs rá kapacitás? /ember/ Érdekes. Máshol van!!
2010. okt. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Rólam pampogtok kö....ök??Az pálya hogy k.....ul irigyek vattok mer tik nem tuttok mást csak nyafogni!!Mázlitok hogy nem tom kikis vattok,de legyeneszetek mer letólak bennetek azutru mint a sz..s gatyát!!!

IGEN!!! Én pont rólad és a hozzád hasonlókról beszéltem, az előtted kommentelő vagyok! Nem irigylem a veterán autódat, mert én annyi pénzért, mint amennyiért te vetted a "verdát", annyiért én "vadiújat" kaptam! A te hatalmas autód a roncstelepen lesz, amikor az enyém még mindig menni fog!

2010. okt. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Jól van na!!Már viccelni sem szabad??Csak a kérdező által leirt figurák stílusát szerettem volna kifigurázni és nem is volt nehéz mert tényleg ilyenek!!Ugye szent a béke??

Tisztelettel: Egy 1972-ben jogositványt szerzett motoros és autós!!

2010. nov. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

11:43...te annyira hülye vagy,hogy fáj a hasam,annyira nevetek a hozzád hasonló barmokon.....

Azt hiszed,hogy az autód olyan nagy,legyen az Q7,vagyX5,X6..????Akadnál össze egy ferdeszamű hasonló verdával közlekedő manussal...mukkanni sem mernél....Vagy akadnál össze velem,és a kis járgányommal....A minap is tette az agyát egy francia Porsche,hogy majd ő jól megmutatja nekem...de amikor egy picit ráhúztam a buszom kormányát,satufékezett,és beállt mögém....Szóval a te autód nagy.....Akkor az enyém.....na erről ennyit....

És mielőtt pofázol,tanulj meg helyesen írni....wazze....:)

2010. nov. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Ezek szerint egyre gondolunk.


Nekem már az elején leesett, hogy a 11:43-mas csak hülyéskedik :)

2010. nov. 1. 19:19
 16/21 anonim ***** válasza:
Na vazze--Te meg az a Nagykamionomvannemvennédészre?gyerek vagy!!Csak azért mersz pampogni mert nagy autón gubbasztasz.Csak akkor milyen erkölcsi alapod van megszólni azt aki másként bunkó!!Egyiktek eb a másikótok meg kutya!!Jobb ha kézenfogjátok egymást!!
2010. nov. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
19:23...tegyük hozzá csendben,én csak akkor vagyok bunkó,ha velem szemben is így viselkedik valaki...Amúgy lehet,jobban ismerem a kreszt,több gyakorlatom van...stb,mint az átlag vezetőnek....Nem tudom,te hova tartozol,de úgy alkotsz véleményt valakiről,hogy nem is ismersz....ez pedig nem rám nézve szégyen....Amúgy meg nem kamionos vagyok...csak olvasni kellett volna......
2010. nov. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
No akkor ezt megdumáltuk!!Sok-sok ezer balesetmentes kilómétert kivánok Te Buszsofőr!!---Ja és azokra haragudj akik olyanok!!1971-ben állitották ki a jogsimat-azóta sokszor buktam motorral,sokszor koccantam autóval,de balesetet nem okoztam!!Remélem már így is marad erre a kis időre !Tehát némi tapasztalat-nemcsak magyarországi--itt is akad!
2010. nov. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

"Nem irigylem a veterán autódat, mert én annyi pénzért, mint amennyiért te vetted a "verdát", annyiért én "vadiújat" kaptam! A te hatalmas autód a roncstelepen lesz, amikor az enyém még mindig menni fog!"


ÁÁÁÁ...Na ez a magyar fajbarom tökéletes példája.Ezek tényleg többnek érzik a "vadiúj" japán-esztergomi vagy riceracer hulladékot,mint például az én 2001-es s80 t6-omat(272LE).Az egyik jó barátomnak 2000-es évjáratú m5-öse van(401LE).Az is veterán?Az is szar?Ezeket legalább használni is lehet,és nem 130 a végsebességük.Sokkal többre tartok egy 10 éves BMW-t,Volvo-t,mint egy szart,ami bár új,de úgyis 4 évre gyártották.De tudom,hogy csak irigységből írnak ilyeneket,mert ebben az országban ez nagyon jellemző.

Ja és garantálom.hogy a 10 éves veterán Volvom még futni fog 400ezer km után is,míg a tiéd szétesik 150 után.

2011. jan. 8. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

A másik meg ez "maj jól ráhúzom a buszom kormányát he mer nem teccik ahogy közlekedel".

Gratulálok.Intelligenciahányadosod megegyezik a szobahőmérséklettel.Remélem egyszer engem is megpróbálsz leszorítani...Mert akkor több embert már nem fogsz.

2011. jan. 8. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!