Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Milyen a különböző európai...

Milyen a különböző európai országok úthálózata a magyarhoz képest?

Figyelt kérdés

Az utak minősége, és kiépítettsége alapján?

Tény, hogy a magyar utak rosszak, de sűrű a hálózat viszonylag. Más országokban milyen?

Románia, Spanyolország, Görögország pl.

Milyen a közlekedési morál egyes országokban?



márc. 3. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ausztriából hazatérve mellbevágó az utak rossz állapota. Nyáron Szlovákiában voltam, hát, ahhoz képest is.
márc. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Románia hasonló.

Spanyolország sokkal jobb.

márc. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én azt hallottam Romániába járó ismerősöktől, hogy ott az utóbbi években rengeteg utat felújítottak. Vannak még eldugottabb helyeken rossz utak ott is, de úgy általánosságban egy kategóriával jobbak az utak. Hiába van állandó kormányválság, mégis gazdagodik az ország, 10 év alatt az életszínvonal tekintetében leköröztek.

[link]

márc. 4. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szlovákia kicsit jobb, Lengyelország, Csehország, Olaszország sokkal jobb, Ausztria, Németország fényévekre van.
márc. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
52%

Ukrajna kivételével minden országban jobbak az utak mint itt. Romániában és Szlovákiában is sokkal jobb. Szlovéniában, Horvátországban, Lengyelországban, Montegengróban lényegesen jobb.


A nyugati és déli országok úthálózata azonban fényévekre van.

márc. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!