Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Műszaki érvényességet figyel...

Műszaki érvényességet figyel az autópálya kamera?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Arra lennék kíváncsi,hogy az autópályákon lévő matrica figyelő,illetve traffipax kamerák nézik e a műszaki érvényességet is?!

márc. 6. 18:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Látja a műszaki érvényességét. De lejárat esetén X napon belül nem büntet meg.
márc. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem szokta nézni. Max. a véda, de arra sem jellemző.
márc. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Biztosítás nélkül elég merész vagy. Műszaki nélkül a biztosításod sem érvényes.
márc. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha nekem jössz műszaki nélkül, még ki is taposom a beledet.
márc. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Masodikán járt le,de az a helyzet hogy holnap el kel cuccoljam a szerszámokat a munkahelyről és nincs az az isten hogy betegyem őket a családi autóba 😅 szóval gondoltam hátha megtudom úszni,mert csak jövőheten tudom műszakizni vinni
márc. 6. 19:05
 6/12 A kérdező kommentje:
Kedves 4es ...hidd el ha neked megyek műszaki nélkül helyben kifizetem az autód...amúgy nem biztos hogy kitudnád 🖕🤷‍♂️
márc. 6. 19:05
 7/12 anonim ***** válasza:
Hogyne tudnám. Műszaki nélkül közlekedő kis csicska vagy.
márc. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

#7

Jajj de ítélkező valaki ...te mindig minden körülmények között minden törvényt betartó ember...ha megmondják neked mikor szarhatsz azt is betartod? Ugyan már ...inkább menj vezesd le a stresszt az asszonyon (Ha van) hátha mindkettőtőknek jobb lesz,vagy amíg nem teszi meg más helyetted 🤜🤛

márc. 6. 19:29
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem okozol balesetet, max. a rendőr büntet meg 10 ezer ft-ra. Nagyon elnézőek ezzel valamiért, én tuti több százezerre büntetném az ilyet.
márc. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Írhatsz amit akarsz, akkor is csak egy műszaki nélkül közlekedő kis csicska vagy, és még ki is írod ahelyett hogy behúznád füled farkad hogy hibáztál.🤡
márc. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!