Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Aki ezen röhögőfejezik, az...

Aki ezen röhögőfejezik, az miben látja a megoldást?

Figyelt kérdés

Épp olvasom, hogy hosszútávú terv, hogy el akarják bontani a Nyugati téri felüljárót. Erre valaki bekommenteli, hogy akkor a Lehel tér irányából a Deák tér felé haladó autók hogy fognak eljutni? Egy sávon és ezáltal hatalmas dugót generálva?

Erre ilyenkor többen is egy röhögőfejet tesznek "lájkjuk jeléül" kb ugyanúgy, mint amikor valaki ellenzi a Ferenciek tere alatti aluljáró betömését is, mert az is inkább növeli, mint csökkenti a dugót. Ez is kap jónéhány röhögőfejet.


Kérdezem én: a dugónövelő újítások miatt aggodalmukat kifejező bejegyzésekre akik röhögőfejeznek, azok miben látják a problémára a megoldást?


(A végletekig nem lehet száműzni az autókat a közutakról.)



márc. 20. 13:39
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:

Nagy rambozas egy bors spray barki beszerezheti es 3000 ft

Hamarabb legyen nalad mint hogy leszurjanak nem?

Valszeg ha szembe kapja nem is feltetlen szamit rá akkor leblokkoltad.az illetőt.

A kérdés miert nincs noknel lanyoknal?

márc. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:

De biztos a budos C feljelent mert piros a szeme ami kesobb mar nem is látszik azt se tudja ki vagy se neved meg le se nyomozzak hogy te fujtad le szovsl jah biztos te jarsz pórul.

Vagy nem lefujjod elmész

márc. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:

Szerintem ott a gond, hogy bár mindig is látszott, hogy az "autós Budapest" fenntarthatatlan, eleve nem lépett soha senki, mi több egyenesen autós lobbi volt. Eleve magyar ember nehezen fogadja el, ha elveszik a "jogait".


Elég csak visszaemlékezni mekkora hepaj volt amikor be lett tiltva a petárdázás, tűzijátékozás. Mindenki csak azért is csinálta, mert neki aztán senki ne mondja meg.


Dohányzás betiltásával ugyanez. Évekig azt hallgattuk, hogy milyen jogon éri őket ekkora jogsértés, EMBERI JOGAIK sérülnek.


Most ugyanez a helyzet az autózással. Nyilván megy a hisztizés, aztán idővel majd megszokják, hogy nem lehet mindenhova 1,5 tonnával menni.

márc. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:

Mert külfoldon is mindenkinek elveszik a jogait? Jah nem

Usa szabadorszag

márc. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
22 igen azonnal feljelent de nem is neki kell hanem valaki kihivja a zsarut,az csakis azt nézi ki sérült. Gázspray az illegál a c tipusu a társaival anyja életére esküszik hogy ok nélkül nekitámadt a gyerek. Neki lesz 3tanu gyereknek semmi,jó esetben felfüggeszteztet kap ez a hazai jogrend.
márc. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
Lehet ilyeneket meselni lesz aki elhiszi
márc. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:

#18 A link amit küldtél, ott is ki van fejtve, hogy a növekvő autóhasználat okozza a legnagyobb káros anyag kibocsájtást.


Hagyjuk már a gyilkolásszós történeteket. Ezzel az erővel az utcán is megkéselhetik, az autóban is megsérülhet balesetben (főleg, hogy Budapesten hatalmas a forgalom), sőt a házatokba is bemehet bárki, és megölhet mindenkit. Ez egy nagy szalmabábérverés. Az ülések sem hugyosak, járok én is gyakran tömegközlekedéssel, és sehol nem láttam ilyet. Ismerd be,hogy csak lusta vagy, és nem tetszik, hogy mozdítanod kéne az ujjadat egy szebb jövőért.

Ha ennyire fontos a gyerekeid jövője, akkor inkább azon dolgozz, hogy ne haljon bele a szennyezett levegőbe, és hogy ne kelljen gázálarcba járnia az utcán.

márc. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
gázálarc meg majd a gyerekeink jövője. Egy ordas nagy kamu rizsa amit hallgat mindenki, már a 70 es években is csak 10 év volt hátra, meg utolsó percben vagyunk, tudjuk, sötétzöldmaszlag. Semmit nem számít az a sok európai autó ami ezernyi szürővel fel van szerelve meg már egyre több hibrid, elektromos, nem ez okozza a világ szennyezését, se az erdők kiírtását nem ezek az autók okozzák. A kisembert próbálják szivatni de a nagy vállalatok milliárd tonna szennyezése nem probléma, elég ha nem lehet lecsavarni a kupakot a kóláról :D Járogass bkv-val a csöves csóró közt ,csak ne ájtatos arccal hogy te vagy a világmegmentőnk, mert kiröhögünk. Azt meg én eldöntöm mit tartok veszélyesebbnek. Majd ha fegyvert fognak rám vagy kitiltják az összes kocsit Bp-ről ,akkor talán járok bkv-val, de szerintem akkor sem, mert szerzek áruszállítói igazolást és benyalhatnak :D
márc. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
#28 Ja így már értem, te azok közé tartozol. Tudjuk a környezetvédelem kamu, a világot reptiliánok irányítják, és a föld lapos. Köszönjük Pistike, leülhetsz. :D
márc. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
Hogyne az örök érv a laposföldhívő mindenre amivel nem értesz egyet, vagy semmit se tudsz, csak beszopod csont nélkül amit elédraknak. Igenis tanárbácsi, mennyi is a fizetésed? :D
márc. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!