Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Fekvő rendőrön mennyi az...

Kicsikobak1980 kérdése:

Fekvő rendőrön mennyi az ideális áthajtási seb.20km es seb hajtottam át lehet gond futómű stb?

Figyelt kérdés

#olaj #Fekvörendőr
márc. 20. 14:39
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

Mekkora a fekvorendor? Milyen az auto futomuve? Mennyire vannak kemenyre fujva a gumik?


A kerdesed ostobasag, nincs ilyen hogy idealis sebesseg. Van fekvorendor amin siman at lehet menni 30-cal is mert annyira lapos, van olyan amin tenyleg csak lepesben kulonben kiuti a toronycsapagyat.

márc. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Az attól is függ, hogy mennyire magas az a fekvőrendőr. Meg, hogy milyen alakja van. Van amelyik szögletesebb és van ami csak enyhén ívelt. Én a munkahelyi kocsival simán átrongyolok rajtuk, a sajátommal már lassabban.
márc. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Ami ilyen bálnahát, azon kb 20-25-ttel átmegyek. Ami kályhacső, azon inkább 10-15-tel.
márc. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%

Ja, jók a válaszok, én már nem is ismétlem őket.

De elég beteg dolog ez a fekvőrendőr. Nem a gyorshajtókat szívatja, hanem a normálisan közlekedőket (főleg a közelben lakókat), akik maguktól is be tudnák tartani az előírt 50-et, vagy akár 30-at. Ahelyett, hogy az önkormányzat megállapodna a rendőrséggel, hogy időnként kimennek traffipaxozni. Vagy ahol elfér, ott lehetne középsziget, ami csak a kellő mértékben lassítaná le az autókat, nem 10-re. De nem, felénk is telepakoltak mindent fekvőrendőrrel, egy részük egyértelműen meredekebb, mint amit a szabvány előír.

márc. 21. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
Eszembe nem jutna nézni közben az órát, úgy megyek át, ahogy kényelmes és kész
márc. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezt érzésre (vagy inkább vizuális beazonosítas után ésszerűen) kell csinálni. Autófüggő is.... szóval passz. Nem lehet pontos sebesség ertéket mondani rá szerintem.
márc. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Paczalos István ***** válasza:

Egy Hilux-al zokszó nélkül átmehetsz rajta, legfeljebb a fekvőrendőr dűbelei fogják megadni magukat.

Viszont egy alacsony kocsival úgy gyalogos sebesség az ideális

márc. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!