Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Kinek mi (vagy mi volt) a...

Kinek mi (vagy mi volt) a legnehezebb dolog a gépjárművezetésben?

Figyelt kérdés

ápr. 10. 00:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Utánfutóval tolatás.
ápr. 10. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is az utánfutót mondanám.
ápr. 10. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
Savvaltas mikor nagy a forgalom es senki nem akar beengedni.
ápr. 10. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%
Lehet, hogy sokaknak ez nagyon egyszerű, de nekem elöl érezni az autó méreteit, azaz hogy egy szűk helyre jobbra előre beállásnál elmegy-e még az autó eleje, vagy sem.
ápr. 10. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%
A tudat, hogy a környéken jogosítvány nélkül száguldoznak a kokérók, és a yard nem tesz ellene túl sokat.
ápr. 10. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%
A legnehezebb a kuplungkezelés volt, de azt sem volt nehéz megtanulni, csak sokat kellett gyakorolni.
ápr. 10. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Hovarju ***** válasza:
86%
sebességváltással küzdöttem a legtöbbet
ápr. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
86%
Sávváltás, autó mérete nekem is. Utóbbi miatt parkolok csak merőlegesen tolatva vagy előre párhuzamosan.
ápr. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 bazaltkaroly ***** válasza:
68%
Nekem is anno az autó mérete volt a legnehezebb. Én először motoroztam, aztán tettem le a B kategóriát, és nagyon nehéz volt hozzászokni, hogy nem érzem a járművet magam körül. De körülbelül egy-másfél év alatt megszoktam.
ápr. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Az utánfutó tênyleg nem volt egyszerű de azt azért mégse használja az ember minden nap. Na meg azzal tudsz trükközni, hogy leakasztod, megfordítod és utána megfordulsz a kocsival és visszaakasztod (ha nincs rajta nagy súly) bár azért megtanultam már vele forogni.


Én a sávváltást mondanám amit anno nehezen tudtam kivitelezni. Néha ma sem egyszerű feladat de ma már nem vagyok annyira bizonytalan. Kiteszem az irányjelzőt és ha nincs mellettem senki húzom is befelé.

ápr. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!