Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Hétköznap, ünnepnap (május 1)...

Hétköznap, ünnepnap (május 1) vagy hétvégén vannak KEVESEBBEN az utakon ÁLTALÁNOSSÁGBAN?

Figyelt kérdés
Tételezzük fel pl. a 10-es út vonzáskörnyezetét, az a szakasz, a helyi települések forgalma milyen időszakban a legkisebb?

ápr. 30. 18:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hétvégén vannak a legkevesebben, hétköznap csúcsidőben(8 óra és 16-17 óra körül) a legtöbben. Nagy ünnepnapokon is sokan.
ápr. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%
Attól függ, milyen idöszakban és milyen útvonalon
ápr. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
37%
Valószínűleg holnap kevesebben vannak, nincsenek hétvégi bevásárlók.
ápr. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
Viszonylat függvénye. Motorosok pl. tuti beveszik holnap a Pilist.
ápr. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem lesznek kevesebben mint általában. Ma mindenki bevásárolt, azt is ami nem kell, mert egy napig világ vége lesz. Aztán holnap rájönnek hogy otthon csak unatkoznának meg egymást cseszegetnék, ezért elmennek kirándulni.
ápr. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mivel a hét közepén ez lesz az egyetlen munkaszüneti nap így számíthatsz arra hogy sokan fognak kirándulni meg elmenni csavarogni így lesz némi forgalom, csak nyilván nem az mint munkanapokon hogy már hajnalban, valószínű akkor nyugi lesz.

Ünnepnapokon úgy más napokon sokszor nyugis szokott lenni ilyenkor, de azért ha jó idő van jobban kimozdulnak és azért motorosokra bicajosokra számítani lehet bőven, de autósokra is akik épp Pestre mennek vagy környékére.

ápr. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A jó idő miatt az M7-es pl. tele volt ma.
máj. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én a kedvetekért tegnap berúgtam, ma pedig ráivással kezeltem a másnaposságot, szóval nem mentem sehova. Szívesen.
máj. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!