Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mire lehet számítani az...

Mire lehet számítani az alábbiak alapján?

Figyelt kérdés

Közúti baleset gondatlan okozása-sajnos megbántam de a bajt már megcsináltam


Akik ellen folyt ilyen eljárás, megköszönném ha leírnák a balesetet, majd a jogi következmènyeket és a büntetést.



máj. 12. 15:39
1 2
 11/16 bazaltkaroly ***** válasza:
#10 Természetesen, az előttem szóló tanácsokat mindenképp meg kell fogadni.
máj. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Rohamkocsi vitte el.a helyszínről, miután a tűzoltók kivágták. Medencetörést, bordatörést, kéz és láb törést valamint sok belsősérülést szenvedett a fejsérüléseken és az agyrázkódáson kívül. Voltam bent már nála, altatásban van. Az életfunkciói gyengék
máj. 13. 14:42
 13/16 A kérdező kommentje:
Én teherkocsimról van szó. Nem céges. Saját
máj. 13. 14:43
 14/16 bazaltkaroly ***** válasza:

uh, hát ez nem egy kis ügy lesz. Ha az illető így felépül, akkor nehéz megmondani, hogy mi lesz, de a nyolc napon túl gyógyuló sérülésért járó büntetés, szerintem garantált. Ha ne adj isten meghal, akkor az már szabadságvesztés, 1-5 évig.


Találta egy cikket, egy ügyvédtől, aki ezt írja:

"A büntetés [baleset esetén] alapesetben 1 évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő. A közlekedési baleset bűncselekmény három évig terjedő szabadságvesztés, ha maradandó fogyatékosságot, súlyos egészségromlást vagy tömegszerencsétlenséget okoz. Egy évtől öt évig terjedő szabadságvesztés, ha a közlekedési baleset halált okoz. Két évtől nyolc évig terjedő szabadságvesztés, ha a bűncselekmény kettőnél több ember halálát okozza, vagy halálos tömegszerencsétlenséget okoz."

máj. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
73%

tegnapelott meg ezt irtad:

"Szerencsés kimenetelű volt."


Most meg ezt:

"Rohamkocsi vitte el.a helyszínről, miután a tűzoltók kivágták. Medencetörést, bordatörést, kéz és láb törést valamint sok belsősérülést szenvedett a fejsérüléseken és az agyrázkódáson kívül. Voltam bent már nála, altatásban van. Az életfunkciói gyengék"


Akkor most leirom:

Ha neadj Isten meghal, gondatlan emberoles, garantaltan letoltendo.

máj. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Remélem többet nem ülsz teherautó volánja mögé... idióta
máj. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!