Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Vezetéstől eltiltás miatti,...

Vezetéstől eltiltás miatti, utánképzés után van teendőnk a kormányablaknál?

Figyelt kérdés
Ittas vezetés miatti eltiltás idő alatt, utánképzést sikeresen elvégeztem, a büntetésből azonban van még hátra kettő hónap. A hatóság az igazolást a kormányablak részére megküldte. Kell most valamit intéznem, vagy, akkor kell mennem ha a büntetésem lejárt?

máj. 21. 13:43
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Ha az eltiltás leteltéig nem jár le a vezetői engedélyed érvényessége, akkor ezek után, csak vissza kell kérned az eltiltás letelte után. Ha lejár, akkor célszerű addig elvégeztetni az orvosi alkalmassági vizsgálatot.
máj. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem jár le még 2026-ig... :) nem kell bemenni akkor is igazolni semmi? Simán tudnak róla és kész?
máj. 21. 19:14
 3/8 anonim ***** válasza:
80%

Igen, tudnak róla; egyre több az elektronikus adatcsere, lekérdezési lehetőség.

Az ügyintézésekhez egyre kevesebb dolgot kell a kérelmezőnek magával vitt papírokkal stb.-vel igazolnia. Sőt, már nem egy ügyintézéshez személyes megjelenésre sincs szükség.

máj. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
Addig is használd ki az időt és igyál.
máj. 22. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Fantasztikus. Inni fogok én utána is, csak várok vagy 15 órát mielőtt autóba ülnék, meg szondával ellenőrzöm magamat... :D 8 óra most sajnos nem volt elég.
máj. 22. 07:42
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó lesz vigyázni mert legközelebb lehet végleg eltiltanak.
máj. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én ha tudom, hogy másnap autóba ülök már korán reggel/hajnalban akkor előtte való nap egyáltalán nem iszok.


Ha csak később ülök autóba 9-10 óra fele akkor még ha olyan a helyzet az előző napi ebéd mellé lecsúszik egy pár feles, de olyankor nem keverem semmivel.


Ha nagy berúgás, italozás van akkor 24 óráig nincs kocsiba ülés.

máj. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát bár csak én is tudtam volna ezt... Én azt hittem gyorsabban ki megy. Nem is volt semmi bajom, de még ott volt... Jól megrángattak... De hála istennek már lassan vége. Ne viccelj, sosem teszem kockára újra a jogsimat
máj. 22. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!