Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Másodjára veszik el a jogosítv...

KhoLLer kérdése:

Másodjára veszik el a jogosítványt ittas vezetés miatt. Mire lehet számítani?

Figyelt kérdés

Már az elején leszeretném szögezni, hogy nem az enyémet vették el, én csak kíváncsi vagyok rá :)


Egyik ismerősömtől ismét elvették a jogosítványt.

-Kb 2 éve, akkor fél évre+pénzbírság, olyan 150.000ft kb.

-Mostani eset úgy néz ki, hogy másnapos volt, a szonda 0,5 ezreléket mutatott (ezt mondta nekem).

Baleset, illetve személyi sérülés, egyik esetben sem történt.

Mit gondoltok mire számíthat?


(Gondolom pár évre elveszik a jogosítványt + valami komolyabb pénzbírság. Esetleg újra kell csinálni az egész jogsit, ilyet is olvastam...)



máj. 26. 16:33
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
soha nem adnám vissza
máj. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
74%
Vagy akár le is csukhatnák végre a nyomorékot.
máj. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
Egyszer nekem jött egy olyan részeg ember, hogy a rendőr vette ki az autóból. megúszta jelképes pénzbírsággal.
máj. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Most lehet lesz három év plusz pénz büntetés.
máj. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ma behívták a rendőrségre és beszélgetés végén azt mondta a rendőr, hogy kb 6 hónapra veszik el ismét.

Vannak enyhítő dolgok, mint nem ült mellette senki, az autó munkaeszköz stb..

Ez a 6 hónap reális lehet?

máj. 27. 16:08
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha megfellebbezi, akkor megússza. Egy munkatársam hasonlóan járt. "Jókedvűen" balesetezett (másodszor). Belengették neki a hat hónapot. Megfellebbezte. Emelték a pénzbírságot és valami tanfolyamokat kell elvégeznie, aminek az a lényege, hogy részegen nem vezetünk.
máj. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!