Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Parkolásból szeretnék megfordu...

Parkolásból szeretnék megfordulni az úton, megáll egy autós és kienged, kifordulok a felezővonalig,2× is meggyőződök arról hogy mehetek e, mikor átléptem a felezővonalat, az elsőbbséget adó autós mögül kielőzött egy autó és összetört! Hibás?

Figyelt kérdés
Lemondtak a javamra az elsőbbségükről,2× is körültekintettem hogy mehetek e, amikor meggyőződtem róla kifordultam, nem volt semmilyen tiltótábla vagy záróvonal.
2010. nov. 11. 20:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Ő
2010. nov. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
aki beléd ment az a hibás! mert aki neked elsöbséget adott az az autos nem jelezte a megállási szándékot, tehát irányjelzö STB. ezért szabálytalanul elözték meg, és neked nem volt zárovonal ezért te is szabályosan "jártál el"
2010. nov. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És ha jelezte megállási szándékát?
2010. nov. 11. 22:42
 4/7 anonim ***** válasza:
akkor is ő a hibás. előzés előtt meg kell nyőződni, hogy van-e elég hely az előzésre. nem csak úgy a vakvilágba. még szerencsre hogy nem szembe mentél, ennyi erővel akkor is belédmehetett volna
2010. nov. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2. vok, ha jelezte megállási szándékát akkor is ő a hibás! mert tudod, meg kell győződni a biztonságos kikerülésről is!
2010. nov. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nem csak hibás hanem idióta is.

ez a hála annak a rendszernek hogy valaki 2 hónap alatt vesz 30órát aztán átcsusszan a vizsgán de a vezetéshez gőze sincs. minimum a dupláját kéne oktató mellett vezetni mint a mostani átlag. persze van aki ráérez 30 óra alatt de a legtöbb embernek ez csak arra elég hogy a vizsgán átmennyen.

2010. nov. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én is ezt mondom! És a vicc az egészben hogy a hülye gyerek elismerte hogy ő volt a hibás, ráírta a papírra de nem írta alá... úgyhogy ment a feljelentés aztán majd meglátjuk! Csak az a baj hogy haveromat 2× törték totálkárra, egyszer sem ő volt a hibás és mégis őt büntették meg... szal most ezért fosok kicsit mert ebben az országban az ostobákat támogatják... :S
2010. nov. 15. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!