Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Városban 4 sávos úton, hány...

Városban 4 sávos úton, hány km-re lát el a trafipax?

Figyelt kérdés
Valószínű gyorsabban mentem, mint lehetett volna, de a szembejövők villogtak, hogy fotóznak, így lelassítottam az autó közelében. Egy fehér kisbusz állt az út szélén, abból tényleg mérhetnek?
2010. nov. 29. 12:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mérhetnek minden féléből, és sajnos előbb lefotóznak, mint ahogy meglátod a trafipaxot...


Viszont egyszerre csak egy sávot figyel, és nem biztos hogy pont a tiédet nézték. Egyébként meg mivel nagyon messzire ellátnak ezek a gépek, felesleges bujkálniuk. Simán kiállnak a zsaruk a 3 lábúval...

Szóval egyáltalán nem biztos hogy mértek!

Az autóstársak is sokszor elnézik a dolgot, mert elég vicces amikor geodéta ismerőseim mesélik, hogy mindenki lassított amikor épp a terepen mértek(ugye 3 lábú műszer + láthatósági mellényes emberek). Volt akit még meg is próbáltak megkenni.

2010. nov. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Bármiből mérhetnek, lehet, észre sem veszed. A lézer pedig akár másfél- két kilométerre is "ellát".
2010. nov. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hidak és más műtárgyak mögé beállnak, pont úgy, hogy a reflexidővel fékezve pont ne lassíthass le eléggé.

Plusz mikor hídtól mérnek hátulról, meg a LASER s más.


Vettem 10 fricskóért egy szar és egyébként teljesen legális radar-laser érzékelőt, és mindkettőt kellő időben bejelezte.


Sajnos városban a rengeteg "kósza hullám" miatt használhatatlan..(minden érzékelős ajtóra 500 méterről is állandóan bejelez)

2010. nov. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

kb 3-400 KM

Én multkor nagyon megjártam...salgótarjánból kifelé 240el lekaptak polskival a Soproni trafipaxal a rendőrök

2010. dec. 26. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!