Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mikor tudhatom meg legkorábban...

Mikor tudhatom meg legkorábban, hogy kapok-e büntit a piroson való áthajtásért?

Figyelt kérdés

A napokban épp nem volt látható a lámpa jelzése egy másik autó miatt, épp gyorsított a sor...., de nekem már csak a piroson sikerült átmennem :( Annyit láttam, hogy sárga villog, és máris piros, de én akkor már néhány méterre voltam, havas úton hiába fékezek, biztos nem tudtam volna megállni... igen, jobban kellett volna figyelnem, tudom! Most fordult velem elő először. Valami mintha villant volna mögöttem a kereszteződésben, amit csak a visszapillantóból láttam, de visszafordulva sem rendőrt, sem a lámpára szerelve nem láttam kamerát. Olyan volt, mintha vakuztak volna, de a kamera csak nem villan ekkorát, hiszen a szembejövőket biztos zavarná a vezetésben, nem?

Szóval azt szeretném megtudni, hogy hol tudhatom meg, hogy kapok-e csekket? Tudom, nem kellett volna átmennem, jobban fgyelni, stb., de megtörtént, bárhogy bánom :( Azóta csak ez jár az eszembe, és iszonyatosan parázok....


2011. jan. 26. 11:07
 1/7 anonim ***** válasza:
várj inkább, elég hülyén hangzana, ha felhívnád a rendőrséget, hogy csak azt szeretnéd kérdezni, hogy észrevették-e, hogy átmentél a piroson ekkor és ekkor.
2011. jan. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hol történt ez? város-kereszteződés?
2011. jan. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

01.25, Gödöllő, Dózsa Gy. úton haladtam, a hév átjárón mentem át a 3-asról, az első lámpás kereszteződés (most jártam arra először, és épp nem találtam a helyes utat....), vagy Szabadság tér, vagy Kossuth L. u.

Utánam 1 autóval kikanyarodott egy rendőrautó is, először azt hittem, ők kaptak el, de nem történt semmi...

2011. jan. 26. 11:26
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha ez így történt akkor gáz a lámpa üzemeltetőjének. Ha ez egy két fényforrásos jelzőlámpa. Villogó sárga, folyamatos sárga, piros, majd újra villogó sárga. Mintha a folyamatos kimaradt volna. Leghamarabb úgy tudod meg, hogy kapsz egy borítékot, ahol közlik veled a szabálysértést. Ebben van egy ügyiratszám ami alapján meg tudod nézni a neten a fényképet. Ha kétséges a dolog akkor fellebbezel, írsz a megadott címre. Hamarabb nem tudod meg. Vas megyében értékelik ki a képet, de a helyi, szabálysértésben illetékes, hatóság hozza meg a szabálysérétsről a döntést.
2011. jan. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Elnézést, hétfőn volt, azaz 01. 24-én!
2011. jan. 26. 11:41
 6/7 anonim ***** válasza:

Ismerem a helyet, a Kossuth Lajos utcánál nagyon idióta lett az a lámpás keresztezödés.

Ha a rendörautó nem állított meg, akkor ne félj.

Ha jól láttam nincs rajta kamera.

2011. jan. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM!!!
2011. jan. 26. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!