Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Előfordulhat egy kereszteződés...

Előfordulhat egy kereszteződésben, hogy egyszerr lesz zöld a lámpa?

Figyelt kérdés

Egyik haveromnak neki ment egy villamos. Azt mondta zöld volt neki, és a villamos vezető is ezt állította.

Létezik ilyen?


2011. febr. 4. 19:57
 1/9 anonim ***** válasza:

persze. egyszer én is így jártam,mentem a 60-nal a városban,láttam zöldre fog váltani a lámpa. utána azt láttam a lámpához érve hogy a gyalogosoknak is zöld a lámpa.(ilyen nem szokott lenni-Fehérvár) majd nem keresztbe fordultam,teli rakománnyal olyat fékeztem és nem csak én,hanem a buszok is,meg minden autó.minden gyalogos futott amerre látott :D

Sajnos elő fordul.

2011. febr. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Gyöngyösön pl. van olyan kereszteződés,ahol a gyalogosoknak egyszerre van zöld min a 4 irányban.
2011. febr. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
az meg lehet van ilyen,de ahol csak az autósoknak van zöld és a gyalogosoknak piros és ugyan ez fordítva és véletlenül mindenkinek zöld van.ott azon a helyen,az nem direkt van.
2011. febr. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Elsőnek!

Én is fehérvári vagyok.Hol történt ez?

2011. febr. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 szilvo79 válasza:
én is fehérvári vagyok.sajnos több helyen van ilyen.bringával közlekedem,többször majdnem nyakamra jöttek.
2011. febr. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Palotai út.
2011. febr. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ezért nem szabad száguldozni, hanem ész nélkül menni. Amúgy az is tök jó volt, amikor egy kereszteződésnél megálltam a pirosnál, 2 mp-t várakoztam, utána elkezdtek a lámpák sárgán villogni.. Mindenki tökre megőrült.
2011. febr. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

1. nem száguldozók,mert nem akarok 22 évesen 30 ember miatt ülni.

2. a megengedett sebességnél 10%-kal kevesebbel mentem. előbb gondolkodj,aztán irj.

2011. febr. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Elofordul hogy jobbrakanyarodsz, es a zebra amire raengednek szabad a gyalogosnak. Ilyenkor elsobbseget kell adnod.

Gondolom a villamosnal is van olyan hogy kanyarodik es az autoknak is szabad jelzes van, akkor a villamos kellett volna hogy elengedjen.

Olyanrol viszont meg nem hallottam hogy keresztiranyu forgalomnak egyidoben lenne zold, az nagyon el van szurva akkor.

2011. febr. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!