Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Van őrzőt parkoló Csepelen...

Van őrzőt parkoló Csepelen vagy környéken?

Figyelt kérdés
2011. febr. 12. 21:32
 1/2 anonim válasza:
Van. Ady E úton a Táncsics M úttal szemben például. De miért is jó az? Olcsóbb egy fapados cascot kötni ami csak lopásra fizet. Egy havi parkolásért már komolyabb riasztót is be lehet szereltetni, és nem kell kilométereket utazni azért hogy eljuss az örzött autódért!
2011. febr. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Fu de nagyon okos a kedves előző válaszoló..

Kezdve ott, hogy a riasztót egy bármilyen autóban 3 perc kikapcsolni egy nem hozzá értőnek is. Aki autót akar lopni annak az nem akadály. Arról nem beszélve, hogy nem feltétlen lopás ellen kell az őrzött parkoló. Sajnos Budapestre különösen jellemzőek a buta irigy emberek, így mindennaposak az ok nélküli rongálások. Kulccsal végighúzott karosszériák, kromofággal leöntött fényezés és társai. 2 napja volt meg az autóm, amelynek szándékosan nem írom le a típusát. Csak a fényezés került rajta 2 millió forintba, ezért valaki úgy gondolta jót fog neki tenni ha kulccsal végigszántja. El tudod képzelni az örömöt az arcomon amikor megláttam? Én megdolgoztam érte, Ő meg irigy volt rá. Na ezért kell őrzött parkoló. Okostojás.


Egyébként, hogy a kérdésedre válaszoljak (bár látom nem ma tetted fel, tehát felteszem azóta megoldottad.) Széchenyi István utca 92 számnál találsz egy szervízutat be a lakótelepre. Ott van egy őrzött parkoló, meg tudok egyet a Csevaknál a tűzoltóság mellett, szintén azon a környéken.

Van egy a II. Rákóczi Ferenc úton is a 185. házszám alatt.

Illetve rengeteg bérelhető garázs van Csillagtelepen.


Üdv

2014. ápr. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!