Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Egyszer tök jól vezetek,...

Egyszer tök jól vezetek, máskor már az összes hibát elkövetem, Mi ennek az oka?

Figyelt kérdés

Tanuló vezető vagyok, néha tök jól vezetek oktató is dicsér, mintha már lenne jogsim, és régóta vezetnék, úgy vezetek. Néha, meg minden hibát elkövetek, rámegyek a záró vonalra, majdnem ráhúzom a kormányt a parkolókra, meg majdnem rámegyek gyorsan kanyarba a padkára...

És nem ismer rám az oktatóm, meg néha mérges is rám. Ezzel nincs gond, mert én is ideges lennék magamra néha.. :)

De, nem értem mi ennek az oka?

Ha léesz jogsim, és gyakorlott leszek, akkor is egyik nap jól vezetek, máskor meg röhejesen?


2011. márc. 21. 19:24
 1/4 anonim ***** válasza:
A figyelmen és a koncentráción múlik. Ha lesz jogsid akkor is lesznek gyengébb napjaid, mert mindenkinél van olyan, hogy kevésbé figyel, mert épp el van foglalva pl. a hétköznapi gondokkal.
2011. márc. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát óvatosan és lassabban vezess, mert kanyarodásban padkázni azért durva hiba! te sem szeretnél olyan autóst látni forgalomban, aki ilyen kiszámíthatatlanul kormányoz. És gyakorolni, gyakorolni, gyakorolni!


Kitartást!:)

2011. márc. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 St.Germain ***** válasza:

Ha ez tényleg így van,akkor ha majd egyszer egyedül is vezethetsz, illetve nem lesz a másik oldalon pedál, meg aki belekap a kormányba ha gáz van, akkor nagyon figyelj oda minden mozdulatodra, tettedre. Mert általában ilyenekből vannak a gondok.


Van akiben benne van, van akiben csak akkor ha rendesen odafigyel. Ezek szerint Te a második kategória vagy. És nem csak a saját életed lesz a tét, hanem azoké is akik bent ülnek, meg akik szembe jönnek veled.

2011. márc. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Velem is pont így volt, elején nagyon ráéreztem, s később kis hibák miatt ideges lettem, szóval koncentrálni kell, s ne bízd el magad nagyon:)
2011. márc. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!