Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » A premenstruációs tünetek...

A premenstruációs tünetek mennyivel a menstruáció előtt jelentkeznek?

Figyelt kérdés

Ha másfél héttel előtte, az még normális?

(A terhesség és a menstruáció tünetei ugyanazok... mármint a menstruációs fájás, a "mindjárt megjön" érzés... Akkor most mi a különbség? Honnan tudhatom, mi fog történni...?)


2009. márc. 1. 11:00
 1/2 anonim válasza:

Ezt miért a közlekedéshez írtad? :-)


Normális akár 1,5 héttel előtte,de mondjuk lehet mérsékelni a tüneteket,pl.mozgással,elég vitaminnal.

Hogy érted,hogy mi fog történni? Ha voltál fiúval,és nem védekeztetek,akkor lehetsz terhes,ha meg nem,akkor nem valószínű...ennyi.

2009. márc. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

hát az történt, hogy rámentem a váletlen kérdésre, ami pont egy ilyen témájú volt, majd az új kérdésre... és hát nem gondoltam, h ide fogja rakni. :D áttenni meg nem tudom. egy másik kérdésemet pár percen belül áthelyezték egy pontosabb kategóriába, most bezzeg... :D

köszi. :)

2009. márc. 1. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!