Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Meddig kell hogy kint legyen...

Meddig kell hogy kint legyen a kocsimon a T- betű?

Figyelt kérdés
2011. máj. 11. 21:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem kötelező kitenni.
2011. máj. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Amíg nem teszel sikeres forgalmi vizsgát.
2011. máj. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Már megvan a jogsim, de mivel napi rendszerességgel kell hogy vezessek nagyvárosba, ezért biztonságosabbnak éreztem ha kiteszem T (tanuló) jelzést. Hogy mégiscsak tudják a mögöttem haladók hogy kezdő vagyok.
2011. máj. 11. 21:11
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel csak azt éred el, hogy a mögötted közlekedők tetemes százaléka reflexből rád előz és próbálja elkerülni az esetleges bénázásod. Felesleges kirakni azt a matricát, anélkül fogod igazán megtanulni a magyar utak farkastörvényeit.
2011. máj. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Amíg úgy érzed hogy szükség van rá. Én sztem 1-2 évig fogom kint hagyni. Nem árt az, hogy lássák a többiek. Aki bunkó, egyébként is az lenne T nélkül is, aki viszont normális, az jobban figyel így rád.
2011. máj. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nincs megadva kötelező idő, addig hagyd fent, amíg úgy érzed, hogy nem vezetsz annyira rutinosan. Jól tetted, hogy kiraktad, talán jobban figyel akkor a többi vezető.
2011. máj. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

én nem raktam ki és nem is raknám ki, méghozzá azért, mert a kedves magyarság igen nagy része meglát egy tanulóvezetőt, vagy egy ilyen matricával ellátott autót és azt hiszi ő a király és elkezd szemétkedni a tanulóval, ha nem tudják hogy te tanuló vagy friss jogsis vagy, akkor kisebb az esélye hogy ilyen tahókat kifogsz, mert amúgy nincs a homlokodra írva, hogy te mikor szerezted meg a jogsid


Ui.: én egy ilyen kedves ember miatt buktam meg egyszer forgalmi vizsgán, mert sávváltáskor villogtatott hogy bemehetek elé, aztán amikor meg mentem át a másik sávba rám nyomta a gázt meg rám dudált, hogy hova megyek


csak vizsgán ne fogj ki ilyent, utána már dudálhat napestig, mert nem megy el rá egy vizsgád(pénzed)

2011. máj. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
10%
vegyél fel bukósisakot is, protektort, nehogy kanyarodás közben beüsd magad. a t betűvel csak égeted magad.
2011. máj. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
18%

Soha nem tettem ki, NEM IS FOGOM, NEM IS AJÁNLOM!!! Kresz azt írja, hogy egy éves sogsiig használhatod MAX.! utána büntetik is!!!

M.o-on a jelentése a nagy T-betűnek: TOLJ LE!!!

2011. máj. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
78%

Utolsó:

te honnan hallottál ilyenről hogy büntetnék? Idézd már lécci ezt a szabályt! Kétlem hogy ezért bárki is büntethetne, ugyanis a T nem hivatalos jelzés, csupán szokásjog.


Mellesleg csak a bunkóknak jelenti azt, hogy "Tolj le" a normális emberek számára: "Tanuló vagyok, óvatosan bánj velem és ha bénázok, bocs"


Aki bunkó úgyis bunkó, T ide vagy oda, nem sokat számít, viszont aki meg normális, az legalább jobban fel tud készülni arra hogy tanuló van előtte.



Nagyon szomorú hogy Mo-n ez a vezetők hozzáállása a tanulókhoz. Az ilyeneket kéne kitiltani az utakról. Mindenki volt tanuló, sőt sokan akik nagy királynak hiszik magukat, valójában nem olyan rutinosak mint ahogy képzelik magukról.

2011. máj. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!