Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » A rendőrök már a kocsijukból...

A rendőrök már a kocsijukból is fényképezhetnek és úgy büntethetnek?

Figyelt kérdés
Az autómmal nem tudtam hol megállni és pár percre megálltam egy utcasarkon! Mikor mentem vissza, akkor láttam, hogy egy rendőrautó lassít az autómnál és felvételeket készít a ketyeréjével! De anélkül, hogy kiszálltak volna és megvárnak vagy elhelyezik a szélvédőmön a csekket továbbhajtottak! Most akkor várhatom a 30 ezres csekket, mintha egy kib....tt térfigyelő kapott volna le?????
2011. jún. 28. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Megvárnak? Már miért várnának meg? Meg szélvédőre csekket? Te hol élsz, valami szigeten?
2011. jún. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

ha rossz helyen állsz akkor lefényképeznek és 1 hétre rá megy a csekk. ha megkapod a csekket akkor a helyi rendőrségen adj be 1 levelet a büntetéssel kapcsolatban, h micsoda szegény, rászoruló, szerencsétlen vagy akinek még a kajára is alig van lé, ha van gyerek a családban akkor még jobb. és kérelmezd h csökkentsék a büntetést.

nekünk a családban 4 kocsi van és kb 5-6 büntetés jön évente, aminél mindig küldünk 1 ilyen levelet és 10ből 8 alkalommal elengednek a büntiből 20-40%-ot ami már megér 1 levelet.

én hónapja szembe sáv parkolójában álltam meg és 30ezres büntetést kaptam ami helyett 18at kellett befizetnem.

2011. jún. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Győrben egy parkoló szélén megálltam egy-két percre és a kocsiban ülve vártam,míg felszabadul az egyik hely.

Bő hétre rá jött a 30-as csekk majd még egy mert egy nappal később ugyanígy tettem.

Az egyik térfigyelő kamera által készített fotó (!!!) volt a bizonyíték ellenem !!!

60 ezerért okosodtam - Ti tegyétek ingyen !

:P

2011. jún. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Uccsónak! Gondolom azért mert megállni tilos táblánál tetted ezt nem?
2011. jún. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

NEM!

Egy parkolóban.

Járó motorral álltam két parkol kocsi mögött keresztben és arra vártam,hogy valaki elmenjen és a helyére beférjek ami pár perc után meg is történt mindkét esetben.

De nem szabályos vagy szabálytalan helyzetekről esett szó. Azt hegyeztem ki,hogy nem csak autóból fotóznak hanem már térfigyelő kamera által készített fénykép után is jön a büntetésről szóló csekk.

2011. júl. 1. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
az ilyen esetekben én mindig benyomom a vészvillogót, és ha kötekednek akk lehet mondani h épp most robbant le v nem veszi a sebességet és nem tudsz menni vagy stb... csak lássák h vészvillogsz
2011. júl. 1. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Okés, te éppen "beszoptad" sajnos ez van, de én éppen örülök a térfigyelő kameráknak, mert ha bármi gond van akkor vissza lehet nézni mindent.
2011. júl. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!