Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Hány éves korig adnak jogosítv...

Hány éves korig adnak jogosítványt? Az apukám 78 éves, most járt le neki. Szerintetek meg fogják még hosszabbítani?

Figyelt kérdés
2011. júl. 20. 12:08
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
Remélem nem.
2011. júl. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
nincs jogi határ de egy idős embernek rosszak már a reflexei, látása satöbbi, sok galibát szoktak okozni.
2011. júl. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ha az orvos alkalmasnak iteli akkor igen. De azt hiszem csak 2-3 evre
2011. júl. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
úgy tudom, hogy ennyi idős korban már csak 1évre adják az alkalmasságit, de nem vagyok biztos benne nem kell lehurrogni.
2011. júl. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ennyi idősen tényleg már csak 1 évre adhatja meg az orvos. Ahogy írták korhatár nincs, amíg alkalmasnak ítéli az orvos, addig vezethet.

Viszont jó hír, hogy az egy év miatt kedvezményes díja van az orvosi vizsgálatnak, nem kell 5000 forintot fizetni mint egy 5 v. 10 éves hosszabbításnál.

2011. júl. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A nagybátyám tavaly 86évesen már nem kapta meg,addig mindig. A röhej az hogy A,B,C,E kat. jogosítványa volt,és azokra ugyanúgy érvényes volt. Tavaly óta jogsi nélkül jár az öreg, ráadásul bent a Róbert Károly körúton lakik.



Azt mondta:" mit tudnak velem csinálni? Ha életfogytiglant kapok,nekem már az sem büntetés."


F@sz@?

2011. júl. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Margit45 válasza:
2 évre hosszabbítják meg a jogsit. A férjem 78 éves és megkapta.
2022. jan. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!