Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Van olyan térkép nagyvárosokró...

Van olyan térkép nagyvárosokról, ahol a különböző táblák, útburkolati jelek, jelzőlámpák vannak?

Figyelt kérdés

Most konkrétan Nyíregyháza ilyen térképére lennék kíváncsi. Lassan itt a forgalmi vizsga és annyira izgulok, hogy még mindig elfelejtem hova kell sorolni, ha pl. balra menetelhez több lehetőség is van. A táblákat is szeretném megjegyezni, hogy ha vizsgán arra kell menni, tudjam hogy itt és itt milyen táblákra kell számítanom. Létezik ilyen? Ráadásul nem tudom gyalog bejárni a vizsgaútvonalakat, elég messze lakom Nyíregyházától.

Köszönöm:)


2011. júl. 31. 14:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, nincs ilyen.
2011. júl. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hmm... pedig nagy segítség lenne. Köszi!
2011. júl. 31. 15:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem van ilyen térkép, csak nem publikus.

A város közútkezelőjénél szerintem van,és még plusz dokumentálva is van,hogy hová milyen tábla van kitéve.


Ezt csak gondolom.


Viszont ennek sok értelmét nem vennéd,mert nem hiszem hogy az összes "vizsgaútvonalat"be tudod magolni,de ha mégis,akkor sem biztos hogy azon fogtok végighaladni.


A vizsgabiztos gondol egyet,és már le is kanyarodtatok róla.



A besorolásnál előre szokták jelezni egy kék felállított téglalap alakú táblával fehér nyilakkal a forgalmi sávok helyzetét és irányát(Besorolás rendjét jelző tábla),azt ha figyeled akkor tudni fogod hogy hova sorolj be.


Sajnos ezt sok autós nem tudta megtanulni az oktatótól,vagy az oktató nem tért ki rá.


[link]


116. ábra

2011. júl. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi:) nem épp bemagolni akartam az útvonalakat, csak nagyjűból nagyobb rálátást kapni az egész városról, hogy pl. ha erre megyünk, erre kell számítanom.
2011. aug. 1. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!