Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ezt hol tudom jelenteni a...

Ezt hol tudom jelenteni a hatóságnak? Hová, kihez forduljak segítségért?

Figyelt kérdés
Van egy kereszteződés ami elég veszélyes. Az utcán haladva mindenhol az uton közlekedönek van elsöbbsége kivéve az utolsó keresztezödésben mert ott elsöbségadás tábla van. Ma 1 percen belül 2 autó is keresztül hajtott vagy 60-al a szemem láttára.Az elsönél az volt a szerencse hogy a balrol jövö lefordult erre az utra mert ha egyenesen haladt volna tovább karambol történt volna.
2011. aug. 5. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Ohh, és még mennyi hasonló van. Nem feltétlen a renCerbe van a hiba, inkább a figyelmetlen közlekedőkben. Nem tudsz vele mit kezdeni szerintem, változni aligha fog. Ha nem vezetsz arra, akkor sz@rd le. Ha igen, akkor add meg az elsőbbséget ahol meg kell, ahol pedig neked járna ebben a kereszteződésben, ott figyelj a szokásosnál is jobban.
2011. aug. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A közlekedés felügyelethez,de úgyis elrontják,és rosszabb lesz mint volt.
2011. aug. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csupán egy útburkolati jelet kéne felfesteni. Azt a "L" alakut és akkor nyilvánvalobb lenne, hogy meg kell állni.Nem az első eset, hogy ilyet láttam ebben a kereszteződésben. Álltalában külföldiek szokták "benézni". Amugy az elsöbbségadási tábla elött vannak füzfák ami egy kicsit takarj azt.Mindenesetre jelentem a helyzetet.
2011. aug. 5. 21:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Külföldiek sokkal triviálisabbat is benéznek. Igazából ez pont olyan, mint a három táncos fiatal története, akik a Lágymányosi hídon szemben a forgalommal hajtottak fel. Ment a rinyálás, hogy rossz a kereszteződés, meg nincs behajtani tilos tábla. Az tényleg nem volt, viszont volt egy olyan rájuk vonatkozó tábla, hogy kötelező haladási irány: egyenesen előre. És még viágított is. Miért is kanyarodtak el jobbra? Aki vezet, figyeljen oda.
2011. aug. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne tévesszen meg a sok szlovák rendszám...

Ugyanolyan Magyar ül benne,mint te vagy én.

2011. aug. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!