Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Minden kanyar előtt fékezgetők...

Minden kanyar előtt fékezgetők miért csinálják?

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor veszem észre hogy az autósok nagyon jelentős százaléka minden kanyar előtt befékez még ha simán be is lehetne venni, sőt lejtőn lefele ahelyett hogy ingyen gurulna fékez mint az állat.

Titeket nem zavar hogy a fékbetétetek 5* olyan gyorsan fogy mint egy normálisan vezetőnek, és többet is fogyaszt az autótok miközbe a normálisan vezetni tudókat az őrületbe kergetitek??


2011. aug. 16. 13:44
1 2
 1/14 anonim válasza:
0%
Mert nem tudnak vezetni! Azért.
2011. aug. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
ugye milyen idegesítő, és az hogy rengeted van belőlük
2011. aug. 16. 13:49
 3/14 anonim ***** válasza:

Nem gondoltál arra, hogy csak egyenes útra kaptak jogsit?

Figyeld meg, ha kijön a kanyarból tolja mint barom, majd lerúgja a hűtőrácsot.


Nem azokra gondolok akik ismeretlen utakon mennek,az még belefér, hanem azokra akik nap mint nap ugyan arra járnak!!

2011. aug. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én most megyek forgalomba, erre majd odafigyelek. :) De itt Borsodban nem látok sok ilyet. Max. egy kicsit lassít a többség. Inkább az a jellemző, hogy még a kanyart is gázzal veszik be.
2011. aug. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
én azóta fékezek néhány rosszul belátható kanyar előtt, mióta a 2. alkalommal is majdnem frontálisan ütköztem, mert a barom az én sávomba tudott csak kanyarodni :S...és még meg sem állt, amikor ki kellett rántsam a kocsit a murvára...
2011. aug. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Hova sietsz, a temető megvár... szóval a jó vezetés nem abból áll, hogy letoljuk a másikat az útról. Igenis tudomásul kell venni, hogy vannak rosszul vezetők az utakon, ha te tudsz vezetni, akkor oldd meg, ha nem, akkor meg ne pattogj. De attól, hogy itt hisztizel, semmi nem fog változni.
2011. aug. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
sztem a borsodiakról nem beszéljünk itt minden csupa kanyar és dombos :D
2011. aug. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ők vezetni nem tudnak, te meg írni. Ennyi.
2011. aug. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Sokan anélkül kapnak jogsit, hogy azt lehetne nekik mondani, hogy igen, te meg fogod állni a helyed a közlekedésben. Ma már minden hülyének adnak jogsit.

Felülvizsgálni pedig egyáltalán nem vizsgálják, hogy kik is vezetnek az úton. Hát ezért.

2011. aug. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 T5- ***** válasza:
48%

"....minden hülyének adnak jogsit."


Kulcsmondat. Ennyi. Egyébként ha már nagyon sokat vezetsz, akkor elkezded megszokni a hülyéket, és annyira nem fogod rajta idegelni magad. Fogod, leelőzöd, és egy "hülye fASz"-t elmoromolsz maximum ennyivel elintézed. Régen engem is idegesített a sok csetlő-botló, de túl kell lépni rajtuk. Ha nagyon nem tudsz mit csinálni akkor foglald el magad. Mész szorosan az út szélén, vagy azon a nyomon amin a hülye megy, (csak ne ez vonja el a figyelmed) és ha tudod, akkor visszaszúrsz egyet és hol volt hol nem volt.

Vagy, ha teheted vezess este 10-11 után akkor már kevesebb a mazsola.

Vagy mittudom én, ilyen kérdésre nem tudom mit lehet válaszolni. Engem néha a tötymörgők idegesítenek, főleg mikor mennék, szembe meg jönnek folyamatosan. Ha meg elkezdek rámászni, akkor fel van háborodva, meg villogtatja a féklámpát, vagy néz mint az ökör a visszapillantóba, hogy mitért megyek hozzá olyan közel, vagy mama/papa és görcsösen fogja a kormányt, nézi magaelőtt 3 méterrel az utat. Ez van.

2011. aug. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!