Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » AK jogosítványom van 1 éve....

AK jogosítványom van 1 éve. Ugye bár 2 évig nem szállíthatok személyt. Ha elakpnak a rendőrök, és szállítok személyt milyen büntetést kapok? Elveszik a jogsim? Pénzbünti?

Figyelt kérdés
2011. aug. 26. 22:46
 1/7 anonim válasza:

Mi lenne, ha inkább a szabályokat tartaná be a kedves kérdező?


Az a baj ebben az országban, hogy mindenki azt nézi, hol kerülheti ki a szabályokat. Ezért van olyan sok baleset.

2011. aug. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
bocsi, elnéztem a kategóriát. egyébként meg nem ma kezdtem már motorozni, és munka miatt kellene, egyszerűbben olcsóbban megoldanám ha 2-en mennénk.
2011. aug. 26. 22:55
 3/7 anonim ***** válasza:

Van B kategóriád is?

Ha van és már régebben mint 2év, akkor már nem minősül kezdőnek a jogosítványod, hiába csak 1éve van AK-d, vihetsz személyt.

2011. szept. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen van 2009 óta szal 2 év megvan! De én úgy emlékszem mintha erre is számítana külön 2 év! Te honnan gondolod, mert remélem jól gondolod:D
2011. szept. 26. 22:33
 5/7 anonim ***** válasza:

Fogalmazzunk úgy, hogy benne vagyok a témában.

Ha lejárt a két éved B-n, már nem számít kezdőnek a jogsid és az A kategória megszerzésével nem indul újra.

2011. szept. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm!!! Nagyon sokat segítettél! Gondolom rendőr bácsi/néni :D ;)
2011. szept. 28. 07:12
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Inkább a tanító bácsi/néni :P :D
2011. szept. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!