Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Alkoholmentes sör fogyasztását...

Alkoholmentes sör fogyasztását követően vezetsz autót?

Figyelt kérdés
Az alk.mentes sör alkoholtartalma: 0.5%. Már ez is annyi alkohol,hogy kimutatná a szonda?
2009. máj. 2. 09:33
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
szerintem nem, nekem volt olyan h 2 alkoholos sört ittam meg, és k 20 perc múlva szondáztattak, nem mutatott semmit. ha belegondolsz, h fél liter, és h milyen kevés alkohol van benne...
2009. máj. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
a "szerintem nem"-et arra értettme, h nem mutatja ki:) tehát vezethetsz autót.
2009. máj. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
83%

az első hozzászólónak:

ez teljesen emberfüggő, nekem 2 sör után állítottak meg vagy 2 órával, és el is vették a jogsimat.

2009. máj. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%
Az alkoholmentes sörökkel vezethetsz autót. Az alkoholtartalma ahhoz nem elég, hogy bent is tartsák a jogsidat, magyarul bármennyit iszol belőle, egy szakértő tudni fogja, hogy ez alkoholmentes sör volt.
2009. máj. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%
3.-as hozzálszóló, még ha így is van, az alkoholmentessel kétlem, hogy kimutatna bármit is. nagyon kevés az a 0,5%.
2009. máj. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
25%

Alkohol mentes sör, következő lépés a guminő.

Ennyitől nem jelez be a szonda.

2009. máj. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!