Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mi véleménye a Szegedi vizsgab...

Mi véleménye a Szegedi vizsgabiztosok vizsgáztatási moráljáról?

Figyelt kérdés

Gondolok itt,arra , hogy azt nézik , hogy a tanuló tényleg tud vezetni vagy hogy kitoljanak vele azonnal.


Lehet említeni autós iskolát , ki hol tanul is mi a véleménye róla.


2011. nov. 11. 13:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Van ilyen is, olyan is.


Én november 3.-án tettem le a jogsit, sajnos csak 3.jára sikerült. Vannak szemétláda vizsgabiztosok, meg normálisak is, viszont ne a viselkedés alapján ítélj, lehet, hogy kis édes, aranyos lesz, de a végén megvág azt a bizonyost, vagy épp ellenkezőleg olyan tajparaszt lesz veled, amilyen csak tud, de a végén átenged, még ha voltak is kisebb hibáid.


Első vizsgámon pl. egy vörös hajú nőt fogtam ki, ami Al Bundy óta köztudott, hogy nem jó omen. :) Nevet sajnos nem tudok. Minden rendben ment, de már az elején lehetett látni, hogy ez arra utazik, hogy megbuktasson. Pl. a Szent István téren a "kockákba" parkoltam, necces hely, ha elcseszed, nem nagyon tudsz korrigálni. Betettem egy kormánymozdulattal, a vizsgabiztos nem kis megdöbbenésére. Látszott a fején, hogy ez nem jött össze, ekkor lehúzta az ablakot és tüzetesen megnézte, nem-e van kint a 30cm-ből, komolyan, már arra gondoltam, hogy ez kiszáll mérőszalaggal és 31cm bocsi ... Már az oktatóm is kérdi, hogy megfelel-e, ekkor gyors rávágta, hogy meg, viszont visszafelé én lőttem egy olyan "bakit" hogy a jócskán megkopott 1,5m hosszú záróvonalat nem vettem észre a nagykörút-mars tér Sing Sing felőli részén lévő kereszteződésben, mentségemre legyen szólva, hogy szakadó eső volt. Látni kellett volna azt a felszabadult vigyort, amit akkor levágott.


Második vizsgát sajnos én rontottam el, benn maradtam a kereszteződésben feltartva a forgalmat, normális vizsgáztató volt, ez van. Nevet itt sem tudok, csak személyi kódot, az 3209.


Harmadik vizsgám volt a nagy meglepetés. A vizsgabiztos végig nagyon bunkó (pl. a parkolásnál még meg sem engedte, hogy megnézzem a távolságokat, hanem "Húzza be, azt haladjunk, nem érek rá ennyit tökölni" stb.). Itt is csináltam egy nagyobbacska hibát, az egyik kereszteződésben, már nem emlékszem hol, fékeztem egy rohadt nagyot, viszont nem néztem tükörbe. Erre ő arrogánsan megjegyezte, hogy "a tükör azért, van, hogy használjuk nem?!". Ettől kezdve már úgy voltam vele, hogy ez egy szemét, olyan mint az első, de becsületből végigcsináltam és legnagyobb megdöbbenésemre átengedett, később kiderült, mondta az oktatóm, azért csinálta mindezt, hogy megbizonyosodjon róla, stresszhelyzetben is tudok helyes döntéseket hozni.


Elvileg jövő hét csütörtökön kapom meg a jogsim :)


Te most kezded?


19/F

2011. nov. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Én most fogok át iratkozni másik megyében mert teljesen megbizonyosodtam abban , hogy a szegedi vizsgabiztosok 90% roh.adékokból áll. Főleg ha még az oktatód is egy fas.z és spanok a VB-el akkor tök min1 hogy vezetsz....

Mindenkinek azt mondom , hogy ha teheti ne vizsgázzon szegedi VB-k társaságában mert a legkorruptabb disznók.

2011. nov. 11. 15:44
 3/13 A kérdező kommentje:
-n
2011. nov. 11. 15:44
 4/13 anonim ***** válasza:
Melyik sulinál vagy és ki az oktatód?
2011. nov. 12. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
főleg az oktatótól függ, én igaz vásárhelyi vagyok, de itt is szegediek vizsgáztatnak, és mivel voltam olyan szerencsés, hogy 5 forgalmi vizsgám volt..(nem röhög XD), ezért ismerem is mindet, elnézni nem fog hibát egyik sem, a 4. bukásomból talán a 4. volt egy kicsit mondvacsinált..de a másik 3 jogos volt, utolsónál oktatót váltottam, és teljes nyugodtsággal, hiba nélkül levizsgáztam(bár 5.re már ez elvárható volt xD)
2011. nov. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem meggyőződésem, hogy az a kevés gyakorlati óra nem elég ahhoz, hogy biztosan levizsgázhasson valaki. A több óra több pénz lenne. A vizsga egy lutri. Vagy összejön egy hülye forgalmi helyzet, ami még rutinos sofőrnek is lecke lenne, vagy sikerül megúszni minden nehézség nélkül. Azt tudomásul kell venni, hogy azt buktatok meg akit akarok. Én senkit sem szeretnék megbuktatni, de aki az alapvető dolgokkal nincs tisztába, és egy záróvonal nem jelent neki semmit az nem mehet át.Aki átment, az ez után kezdi tanulni a vezetést. A rendszer rossz, és nem az oktató és a vizsgabiztos.
2011. nov. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

"Azt buktatok meg akit akarok" Ez a legnagyobb baj veletek szerettek kibaxni az emberekkel. Azért kíváncsi lennék , hogy hányszor követsz el hibát a forgalomba 1 hónap alatt.

Bezzeg ha felhozza a per kérdését az ember már behúzott farokkal kussoltok... Természetesen vannak kivételes rendes VB-k , de a Szegediek a legundorítóbbak. nevet nem tudok mondani de tényleg oda ne menjen senki !!!

2011. nov. 21. 09:35
 8/13 anonim ***** válasza:
Sz. Józsefné az nagyon szemét azt hallottam róla, de már kirúgták, azóta az SZKT-nál van szerencsére.
2015. nov. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Az oktató is számít sokat, nem csak a vizsgabiztos !


Sorolom akiket kerüljetek el: V. István (ATI autósiskola), P. Imre (Bodó autósiskola) A. Róbert (Bodó,Csillag) autósiskola, B. Mátyás (ATI autósiskola, Kovács autósiskola, Bodó autósiskola) Ők alkalmatlanok autóvezetés oktatásra !


Még egy jó tanács ! Ha Szegeden tanultok vezetni kerüljétek el a Bodó autósiskolát, mert a legrosszabb Szegeden ! ÁKÓJA és VSM gyakorlata a legrosszabb a városban és idióta,elmebeteg oktatóik vannak !

2015. nov. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

2015-11-09 23:49


Nahát, valakinek nagyon a bögyében lehet a Bodó autósiskola! Ha tanulóként ennyi oktatót végigjártál, őszinte részvétem, talán nem bennük van a hiba... De valahogy inkább azt érzem, hogy egy másik autósiskola sértett munkatársa ragadott billentyűzetet...

A felsorolt 'elkerülendő' oktatók közt pedig látva az oktatómat, pedig le kell írnom hogy ez egyszerűen hazugság! Ugyan a többiekhez nem volt szerencsém, de ha róla ilyet állítanak, ugyanannyira lehet igaz ez a többiekre is!

2017. okt. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!