Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Van abszolút csúszásmentes...

Van abszolút csúszásmentes cipő? Ha igen, hol lehet venni?

Figyelt kérdés
Tehát olyan, amiben még akár glatt jégen is nyugodtan mászkálhat az ember. Mert mondjuk szöges a talpa, vagy valami spéci csúszásgátló bevonat van rajta, mit tudom én... vagy akár már meglévő cipőre utólag ráapplikálható csúszásgátló talp... vannak ilyesmik? Ha igen, hol lehet megtalálni őket? Mert mindeddig nem láttam sehol semmi ilyesmit.
2011. dec. 23. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Húzz rá zoknit! Viccen kívül nagyon jól tapad. Sok sikert és Boldog Karácsonyt.
2011. dec. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hegymászó szöges bakancs
2011. dec. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Abszolút csúszásmentes... Nézd, minden cipőnél van akkora erő, amit nem tud átvinni. Vagy szétszakad, vagy mégis megugrik a talpa.

Az egyik megoldás a hegymászóbakancs hágóvassal. Nagy erővel belevágod a jégbe, oszt' nem csúszik. Igaz, kicsit érdekes járástechnikát követel meg és aszfalton, térkövön nem nagyon használható.

A másik a régi, jól bevált módszer: zoknit húzol kívülről a cipődre, az igen jól tapad még a jégen is. Nem szép, de a célnak megfelel.

2011. dec. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nektek is kellemes ünnepeket! :)
2011. dec. 26. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!