Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Személy autóba legális a négy...

Személy autóba legális a négy pontos biztonsági öv?

Figyelt kérdés
Van egy kék tuning ladám 1200-as v12 motorral világoskék abba szeretnék tenni. T4 turbo is van benne. De rendes országúton szabad négy pontos övet használni? Ha nem akkor miért nem épp az h biztonságosabb nem?
2012. jan. 11. 16:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha van műbizonylatod a négypontos övről és beszerelés után levizsgáztatod, akkor használhatod, be is jegyzik a forgalmiba (de lehet, hogy átalakítási engedély is kell, ezt most nem tudom). Egyébként nem, mert attól, hogy egy öv négypontos, még nem biztos, hogy biztonsági övnek való anyagból készült, ezért lehet, hogy a négy gurtni egyszerre szakad el ütközéskor.

(egyébként meg ébredj fel, mert a bilibe lóg a kezed a V12-es motoroddal meg a T4 turbóddal együtt)

2012. jan. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ooo..,nem is tudtam hogy gyartott a lada 1200köbcentis V8-as turbos motort....:D......nekem meg W16-os biturbos bugatti motoros összkerekes 120as skodam van......407km/h a vége és 6-6,5litert fogyaszt 100-on...........8pontos biztonsagi övvel mert az legalis......
2012. jan. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A Ladában a soros 4-es is alig fért el. Egyébkén azért megnézném, hogy melyik műszakin menne át,csak esetleg ha engedélyeztetve van a moci benne. De azt kizártnak tartom,mert akkor a srác nem kérdezne itt ilyet. A mocit sokkal nehezebb engedélyeztetni mint a 4 pontos övet.
2012. jan. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!