Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Vettem egy használt Graco...

Vettem egy használt Graco Junior babahordozót az unokámnak. Sajnos bárhogy is állítgatom a biztonsági hevederét, a 6 hónapos,9 kg-os babánk éppen csak belefér. Lehet másra cserélni vagy az eredeti csatokat megtartva hosszabb hevederrel elkészíttetni?

Figyelt kérdés
Ez a típus elvileg 13 kg-ig használható és éppen azért cseréltem le az előző hordozót, mert az csak 10 kg-ig volt jó és az még kisebb volt. Nem magával az üléssel van gondom, hanem csak az öv rövid. Lehet másra cserélni vagy az eredeti csatokat megtartva hosszabb hevederrel elkészíttetni? Van erre valami szabály?

2012. márc. 16. 21:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Ne barkácsolj,ez nem az a műfaj ...

Add el,pótold ki az árát és vegyél egy nagyobbat.

Nyáron amúgy is túllépi a 13-at ...

:o)

2012. márc. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha kiveszed az ülésből a plusz párnákat sem jó? Szal a gyermekülés övjén lehet állítani,a két lába közt ha felhajtod a szöveted,kell lennie egy csattnak,amit megnyomva lehet az öveken húzni. A csemetét még tökre felöltözve is be kell hogy lehessen kötni..
2012. márc. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vagy a hátoldalán keresgélj!
2012. márc. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat, de már lefutottam az "állítós" köröket...Ez a max, azt nem tudom, hogy alapból is ilyen rövid az övhossza ennek a típusnak vagy csak az előző tulaj "kimosta" és jól összement...Valószínű, hogy eladom...
2012. márc. 17. 06:21
 5/7 anonim ***** válasza:
Sajnálom! :( Viszont akkor inkább érdemes egy másikat venni,mert első a biztonság..
2012. márc. 17. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Itt a leírása:

[link]


Biztos, hogy minden jó helyre van befűzve? A mosástól nem megy össze a heveder!

2012. márc. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Holnap nálunk lesz a Picúr és lefényképezem, hogy ennél jobban már nem lehet hosszabbra állítani. Most nem megyek ki a kocsiba a "szerkezetért", de a felső bujtatóba téve csak néhány centivel hosszabb, mint a csatlakozóig lévő távolság...Jobb ötlet híján az alsó bújtatóba tettem, így éppen aláfért az overáll. Már csak egy nem túl vastag ruhát használ Picúr, és jön az egyre jobb idő, így "nyerünk" néhány centit, de valószínű, hogy eladom és nem kínlódom vele tovább.Ha valakinek van ilyen hordozója, nem mérné meg, hogy milyen hosszú, hogy ne bosszankodjam? Előre is köszi: Ani.
2012. márc. 17. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!