Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ez a tábla mit jelent? (Kék...

Ez a tábla mit jelent? (Kék körben kétfelé ágazó nyíl)

Figyelt kérdés
[link]

2012. ápr. 6. 23:11
 1/8 anonim ***** válasza:

Kötelező haladási irány.

Vagy jobbra vagy balra mehetsz, egyenesen nem!

2012. ápr. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A választási lehetőség szabadságát hirdeti.

Valahol,mert a KRESZ-ben ilyen nincs.

:o)

2012. ápr. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 claidheamohmor ***** válasza:
:DDD ... de ha ugyanezt fejjel lefelé rajzolod, akkor "kikerülési irány" ...
2012. ápr. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

#2:

A KRESZ-ben nincs? Fura!

[link]

2012. ápr. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 claidheamohmor ***** válasza:
Ez egy táblagyártó, dekorációval foglalkozó cég honlapja. Ezt a táblát sehol máshol nem sikerült fellelni. KRESZ-szel foglalkozó honlapokon sem. A téma viszont engem is érdekel, kíváncsi vagyok, hogy valaki, aki nem fórumhozzászólásokból tájékozódva, a számítógép előtt tanult vezetni, tud-e ezzel kapcsolatban valami okosságot (és esetleg bizonyítékot) :DDDDD
2012. ápr. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 claidheamohmor ***** válasza:

jut eszembe: a kreszkönyv nyilván nincs meg, ezért innen szoktam tájékozódni: [link]

Amit viszont felháborítónak tartok itt Magyarországon, az a közlekedés oktatásának alacsony színvonala ÉS az, hogy az egyszer megszerzett ismeretekről soha többé nem kell számot adni. Valamint az, hogy a szabályozásokban bekövetkezett változásokat illetékes hatóságok nem publikálják megfelelően. (így történhet pl. olyan, hogy a 65 éves vén f@sz szembejön velem a körforgalomban :S)

2012. ápr. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kedves claidheamohmor!


Nem fórumokon tanultam vezetni, van is a jogsimban már kb. 1,5 millió km, 25 év alatt!

:)


A tábla létezik, lehet is találkozni vele pl. olyan útkerszteződésben, ahol a szemben lévő utca kifelé egyirányú!

Ha lesz időm keresek a Norc-on...

2012. ápr. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 claidheamohmor ***** válasza:
Remek, erre a helyzetre gondoltam én is, de a gyakorlatban még nem találkoztam vele. A kreszkönyvekben viszont miért nem szerepel?
2012. máj. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!