Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ilyen esetben kit büntetnek...

Ilyen esetben kit büntetnek meg jobban a rendőrök? (gázolásos video)


2012. ápr. 11. 21:56
 1/9 A kérdező kommentje:
Gondolom az autóst, mert látszik, hogy szándékosan teszi, de a motorest nem? Ő kezdte a "felbújtást"(már ha nevezhetem így a kocsira rárugást)
2012. ápr. 11. 22:01
 2/9 anonim ***** válasza:

Most ezt komolyan kérdezed?

A motoros belerúgott a kocsiba. Na bumm...mi ez garázdaság? rongálás? Az a ribanc viszont szándékosan elgázolta!

2012. ápr. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Na itt volt történés legalább
2012. ápr. 12. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

motoros szabálytalan kodás és elhaladás 2kocsi közt plusz agresziv magatartás !

gépkocsi pedig szándékos gázolás !

2012. ápr. 12. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem láttuk a "baleset" előzményeit.
2012. ápr. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2 kocsi közt elhaladni mióta szabálytalan?
2012. ápr. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

4: az előzményt nem láttuk. A motoros már okkal lehetett mérges. Az autós mit keresett a sáv bal szélén? Már az is szabálytalan.

-------

Megjegyzem, itthon szinte mindenki a sáv bal szélén halad. Miért?

-------

Az autós egyértelműen szándékosan gázolt. A motorosnál az önbíráskodás felmerülhet, amit enyhíthet a gázolás miatti sok.

2012. ápr. 13. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Megpróbáltam „kikockázni” a felvétel elejét. Úgy nézem, a motoros azért rúgott rá a kocsira, mert annak vezetője ráhúzta a kormányt. Nem biztos, mert nem töltöttem le a felvételt, s nem egyesével néztem meg a képeket, csak a youtubon a megállított felvételen variáltam a csúszkával, de nagyon úgy fest. A belső sávban haladó utat adhatót a motorosnak, ezért van a sáv bal szélén. Az első képen, ahol látom a motorost, a bal lába lent van. A gázolós autó eleje pedig balra tart, azaz feléje. Ha elnézett sávváltás, akkor nagyon elnézte.
2012. ápr. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Alex Fly ***** válasza:

Az autós kimerítette minimum a "szándékos közúti veszélyeztetés" kategóriát, amely már önmagában is bűncselekménynek számít (szemben a motoros max. szabálysértés értékű akciójával). Erre rájöhet még a súlyos testi sértés kísérlete (akár a "halált okozó" kitétellel), hiszen mi másért kergette volna egész a parkolóig...

Jogállamban élete végéig nem ülhet volán mögé.

2012. ápr. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!