Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Hol tudom megnézni, hogy...

Hol tudom megnézni, hogy mennyi a büntetőpont a jogsimon?

Figyelt kérdés
egyszóval mennyi büntetö pontot kaptam eddig:D
2009. jún. 19. 15:36
 1/5 anonim válasza:
100%

A Belügyminisztérium Központi Adatfeldolgozó, Nyilvántartó és Választási Hivatalához lehet fordulni adatszolgáltatási kérelemmel (Cím:1450 Budapest, Pf. 81.)

(Valószínüleg nem ingyenes az információközlés.)

2009. jún. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2009. jún. 20. 15:30
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Tudtommal sajnos SEHOL! Én már többször is próbáltam utánajárni. Kérdeztem a BM-nél, Rendőrségnél és mindenhol nemleges választ kaptam. A büntetőpontok pár évvel ezelőtt két évig voltak érvényesek (azután elévültek), nemrég egy jogszabály módosításnak köszönhetően 3 év lett az elévülési idő (a büntetőpont beiktatási dátumának kezdetétől). 15 pont után automatikusan értesítenek. Van arra is mód, hogy csökkentsd a büntetőpontjaid számát. Irreális összegért elmész +órákat venni és a levezetett órák számától függően csökkentik a büntetőpontjaid számát.
2009. jún. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
0%
www.google.com xDDDDDDD
2010. aug. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bírságoltasd meg magad :) A "cetlin" rajta lesz az új egyenleged.
2011. jún. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!