Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Kicserélhetem a pótkereket...

Kicserélhetem a pótkereket egy defektjavító készletre?

Figyelt kérdés
Mivel az autó át lett alakítva gázüzeműre és pótkeréktartállyal lett szerelve így sajnos a pótkerék feleslegessé vált! És mivel a csomagtartót nem akarom pótkerék tárolásra használni így kiszeretném cserélni defektjavítós szettre! De mivel horribilis árban van így arra gondoltam veszek egy defektjavító habot és egy minikompresszort! Csak most abban nem vagyok biztos, hogy ha megállít a rendőr közúti ellenőrzésre akkor a hab+kompresszort elfogadja e vagy csak a szettet fogadja el! De szerintem különbség nincs benne!

#kompresszor #hab #defekt #defektjavító szett #minikompresszor
2012. máj. 29. 12:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez nem kötelező tartozék. Nem muszáj egyáltalán magaddal hordani, csak magaddal cseszel ki, ha kéne, de nincs :)
2012. máj. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A pótkerék nem az autó kötelező tartozéka. Nem kérheti a rendőr közúti ellenőrzéskor és nem büntethet érte, ha nincs meg. Ha akarod, viszel magaddal, ha nem, akkor megoldod másképp.
2012. máj. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!