Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Autópálya jogtalan /eltévedtem...

Autópálya jogtalan /eltévedtem, de ez kit érdekelne/ használata 41200 ft bírságösszeg nagyságrendileg rendben van?

Figyelt kérdés

2012. máj. 31. 18:08
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:

Igen rendben:

[link]


/furcsállom ezeket az eltévedéseket, azt nem észrevenni, hogy ki van táblázva a pálya és matrica-köteles az útszakasz.../

2012. máj. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:

"/furcsállom ezeket az eltévedéseket, azt nem észrevenni, hogy ki van táblázva a pálya és matrica-köteles az útszakasz.../"


Hiába furcsállod,akkormár b*szhatod,ha ottvagy...

Mitcsinálsz,visszatolatsz??

2012. máj. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:

"Mitcsinálsz,visszatolatsz?"


Nem! Félreállok, előveszem a kibeb@szott mobilomat és veszek egy "matricát"! Mége 42000 Ft-ot bukok!

2012. máj. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:

Értem,neked fontosabb 42 ezer ft,mint az életed...

Mert úgybelédszáll perceken belül valami félvak,hogy öröm nézni..

2012. máj. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:

"Hiába furcsállod,akkormár b*szhatod,ha ottvagy...

Mitcsinálsz,visszatolatsz??"


Há rohaggyak meg, mutass már egy autópálya felhajtót amire csak úgy véletlenül be tudsz fordulni. Ilyen nincs itthon.

Az nagyjából az összesre csak úgy tudsz felmenni, hogy beállsz és befordulsz valamerre ( kivéve a budapesti kivezetők, de ott is időben ki van táblázva honnan fizetős), bekanyarodás előtt elég feltűnően KÉK ALAPON szerepelnek a feliratok ( ugye a főutaké zöld alapon van a többi meg fehéren), és ahogy befordulsz ott virít egy autópálya tábla és egy másik tábla, ami azt jelzi hogy útdíjfizetés-köteles útszakasz. Na azt furcsállom, hogy ezt vannak akik elnézik :)


Ha meg már ott vagy, akkor írták leállósáv és e-matrica.


"Értem,neked fontosabb 42 ezer ft,mint az életed...

Mert úgybelédszáll perceken belül valami félvak,hogy öröm nézni.."

Mindennap mindenki meghal, aki megáll a leállósávon, minden hírekben mondanak legalább 3-at. De ha már ennyire parázok, akkor félreállsz, ha nem jön senki kiszállsz , kiállsz a szalagkorláton kívülre és onnan sms-ezel.

2012. máj. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 Napkiraly ***** válasza:
velencei tónál pákozdon simán fel leheet kanyarodni,tolattam már ott vissza :) miért ne,inkább mint peerkáljak a semmiért
2012. jún. 1. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:

Értelmetlen vita ez,pláne egy ilyen "szupermennel",mert úgylátszik hogy Ő az egyetlen személy kishazánkban,aki mindig minden táblát figyelemmelkísér,soha nem téved el még az ország legtávolabbi szegletében sem,valamint egyszer sem tévesztett még egy felhajtót sem...

Ezekszerint ugyanolyan vagy,mint bárki más.Csak jobb...

2012. jún. 1. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Leállósávban emiatt megállni? Elnézve, hogy milyen sávtartással vezetnek egyes kamionosok, szerintem életveszélyes. Visszatolatni? Game over, amint jön valaki a felhajtón (amin keresztül kitolatnál) és csőgázzal sorolna be az autópályára a bal tükörre tapadva... Nekem 40+ ezer forintot megér az életem (és másoké).
2012. jún. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

#7nek:


Nem vagyok szupermen, de kicsit odafigyelek amikor vezetek. Én is tévedtem már el, előfordul bárkivel, ha ismeretlen helyen jár. Felhajtót még nem tévesztettem el, és fentebb leírtam a 3 legalapvetőbb dolgot, ami miatt szerintem nem is lehet eltéveszteni.


És hogy a te stílusodban is válaszoljak, ha a fent említett 3 eléggé szembeötlő dolgot simán el lehet nézni, akkor áruld már el, a jobbkezes utcákat és a stoptáblákat hogy veszed észre? Vagy veled már az is előfordult, hogy azokat is elnézted? Esetleg a piros lámpát a Hungárián? Azért gondolkozz már egy kicsit, alap, hogy ilyeneket nem nézünk el. Vagy esetleg te naponta veszélyeztetsz másokat az úton, mert épp fingod nincs róla hol vagy, kinek van elsőbbsége és mit csinálsz?


Én is ugyanolyan vagyok, mint bárki más, csak épp figyelek vezetés közben, ha jól értelmezem az előző hozzászólásodat, akkor te nem.

2012. jún. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

Én sem tartom elfogadhatónak, hogy valaki táblákat nézzen el, csak mert idegen helyen jár. Ha idegen helyen járok, 10-szer annyira figyelek a táblákra, mint normál körülmények között. Amúgy 7 ezerért vettem 1 éve vadiúj telefont, amin van navigáció. Érdemes elgondolkodni ezen is.


Ha már itt tartunk, tanuljuk meg végre normálisan megközelíteni a kereszteződéseket. Elém már hajtottak ki, mikor elsőbbségem volt (megúsztuk, de csak rajtam múlt), és marhára zavaró, hogy az autósok fele úgy egyik be a kereszteződésekbe, miközben nyilvánvaló, hogy úgy is meg kell állniuk.

2012. jún. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!