Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Hogy tanuljak meg jól tolatni?...

Hogy tanuljak meg jól tolatni? Valamiért nem akar menni.

Figyelt kérdés

2012. jún. 2. 21:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem CSAK egyedül,egy jónagy területen.


Mert ha 2 percenként beleugat valami okostojás,sosem fog menni

2012. jún. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Így van, egyedül a legjobb. Én garázsba(jobbra) tolatást szoktam gyakorolni, és a kapubejáróba(balra) tolatást. Ha valaki figyeli hogy mit csinálok, beleszól, akkor nem megy annyira, de ha nem akarnak beleszólni, akkor elsőre fulladás nélkül betolatok vele akárhova.
2012. jún. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Keress egy elhagyatott nagy parkolót és kezdj el körözni a szélén tolatva.

A csajom 10 kör után megutált,20 körnél sírógörcsöt kapot de az 50. után rájött az ízére és most ha kell,60-nal betolat bárhová,profi sofőröket megszégyenítő módon.

Türelem,kitartás,sok gyakorlás - ne add fel !!

:p)

2012. jún. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Mielött kezdenél tolatni, fordulj hátra (ELÖTTE), nézd, ahova menni akarsz, és a lényeg! HÁTRAFORDULÁS UTÁN SOHA NE NÉZZ A KORMÁNYRA!!!
2012. jún. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

"HÁTRAFORDULÁS UTÁN SOHA NE NÉZZ A KORMÁNYRA!!!"



Ez mindent visz Xdddd

2012. jún. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Eleinte mindig nézz hátra, majd ha belejöttél (pár év múlva), akkor tolass tükörből. Ebből ne engedj, bármit is mondanak. Ha hátranézve tolatsz, balra tekerd a kormányt, ha jobbra akarod vinni a kocsi hátulját, és jobbra tekerj, ha balra akarsz menni. Ezt kell csak megjegyezni, ha nem megy érzésből.

Ja, és türelem! Nem vagyunk egyformák, nem kell neked mindjárt úgy vezetni, mint egy versenyző.

2012. jún. 8. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Segítek jó szándékkal :)

Tolass tükörből!!!

Nézed a két oldalsó tükröt és amelyikbe többet látsz az útból arra tekerd a kormányt.

A tükröket úgy kell beállítanod, hogy a tükör belső szélén a hátsó ajtó kilincsét lásd, ekkor a legkisebb a holttér!

A gyakorlást érdemes azzal kezdeni, hogy egyenes (mellék)úton megpróbálsz egyenletesen (akár kuplung használatával) egyenesen hátra menni.

Ha már ez jól megy, akkor lehet gyakorolni a kanyarodást is :)

2012. jún. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Én nagyfaterom 82.1-es Mtz-jével tanultam meg tolatni amikor a garázsba kellett beállni max 10 cm-t lehet téveszteni.Azóta elég jól tudok mindennel tolatni akármivel.
2012. jún. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

1984 óta vezetek. Minden kategóriám megvan. szerintem egy titka van. Gyakorlás, gyakorlás, gyakorlás.


Tedd amit tudsz, azzal amid van, ott ahol vagy.


És nagyon figyelj.

Akkor is ha már úgy érzed hogy megy.

2012. jún. 9. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
A legjobban, leghamarabb akkor fox megtanulni tolatni, ha olyat állítasz az autó mögé, akit szeret a legjobban ! :))) Ha nem szeretnéd elütni, azonnal rájössz a tolatás titkára:)))))
2012. jún. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!