Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Hol tudom megnézni hogy mi...

Hol tudom megnézni hogy mi lehet az elsősegély vizsgán?

Figyelt kérdés

Tanfolyamara nem fogok menni ez hosszú téma... itthonról kell bemagolnom és megtanulni a fogásokat. Vmi jó kis oldalt tudtok ahol egybe van szedve minden jól?


Előre is kösz!


2012. jún. 20. 21:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

[link]


A könyv (amiben együtt van a kresz meg a több is) elég vacak, igazából a tanfolyamot nem pótolja semmi. Nekem szinte minden, amit kérdeztek, a tanfolyamról volt ismerős, ahol lediktálták, megmutatták, és kaptunk egy kivonatot, amiben a lényeg volt leírva meg lerajzolva.

2012. jún. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Tényleg nehéz könyv nélkül. Ki mutatja meg, mekkora erővel lehet nyomni a próbababát, vagyis magát az embert, hogy a bordáját se törd el, de elég legyen a nyomás a szív összenyomásához? Honnan fogod tudni hogyan kell hátrahajtani az ember fejét, hogy a befúvott levegő valóban a tüdejébe jusson, ne pedig a szájon keresztül távozzon? Hogyan tanulod meg könyvből a stabil oldalfektetést?

Egy ember élete múlhat azon, hogy neked nem volt kedved/időd tanfolyamra járni...

2012. jún. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Igen, igaza van Valamokkának. Amikor én voltam tanfolyamon, volt ott pár gyökér 20 év körüli srác, akik beleszrtak az egészbe, igazából semmi nem érdekelte őket, csak az, mikor nyomhatják már végre tövig a gázt valami tuningolt verdában. Remélem meghúzták őket, mert ha elütnek, ott döglök meg az biztos, mert azt se tudják, lélegzem-e.
2012. jún. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdésem! Elsőnek köszönöm az oldal hasznos de valami jobb kéne ahol pontosan leírják bemutatják! Aki ilyet ír hogy ne kapjak jogsit emiatt meg hogy balf*sz vagyok és embereket fogok megölni az ne írjon ! köszi
2012. jún. 20. 21:43
 5/14 anonim ***** válasza:
Bocsi, de én nem rád értettem, csak elmeséltem, miért szükséges többek között a tanfolyam rendes elvégzése. Vagy talán találva érezted magad?
2012. jún. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Csak próbálunk egy kis felelősségtudatot ébreszteni benned, ha már a szüleidnek nem sikerült beléd nevelni ezt az egyébként más területen is hasznos tulajdonságot/értéket...
2012. jún. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
most őszintén ki az aki csak a felére is emlékszik az elsősegélyen tanultaknak? miután megvan a vizsga senki sem gyakorolja otthon és lehet hogy ha szüksége is lesz rá az csak 10 év múlva lesz. annyi idő alatt pedig még vezetni is elfelejt az ember ha egy percet nem ült az autóban pedig azt 35-40 órán át tanulja nem pedig 3x2 órában.a könyv is elég lehet csak kérj meg valakit hogy gyakorolhasd rajta a kötözéseket és a stabil oldalfekvést
2012. jún. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ugyan mi olyat mutatnak az elsősegélyen, amit érdemes tudni és a közlekedéshez köze van?

Balesetet okozol, eszméletlen a másik utas. Hát én hozzá nem nyúlnék, szólok a mentőnek azt kabát. Hozzányúlok, elmozdulnak a csigolyák, beperel, végem.

Stabil oldalfekvés? Az 1 perc, azért kár tanfolyamra is járni. Az egész pénzszerzésről szól, nem fizetünk még elég adót.

2012. jún. 21. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szeretném eloszlatni azt a félreértést, hogy az elsősegély kizárólag akkor lehet hasznos,a ha puffan az ember és szerte fekszenek a az eszméletlen sérültek. Merthogy nem csak ezért tanítják.

Lehet rosszul valaki a villamoson pl. és nem árt, ha van legalább egy ember, akinek egy kis elképzelése van, hogy mit kell vele csinálni. És mondjuk nem kezd az ajkai közé töltögetni a nála levő laposüvegből egy kis páleszt.

2012. jún. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!