Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Kaphatok igy jogositványt?

Kaphatok igy jogositványt?

Figyelt kérdés
Szóval az a baj,hogy kicsit gyenge a szemem,messzire nem látok túl jól.Körülbelül egy fél év mulva el szeretném kezdeni megcsinálni a jogsit,de félek az orvosi vizsgálattól,hogy nem fogom latni azt a táblat amin betük és számok vannak.Esetleg ott irnak fel egy szemüveget,es igy engednek majd vezetni?
2012. jún. 21. 16:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Elmész a szemészetre, íratsz fel szemüveget. Innentől kezdve nem lesz probléma.
2012. jún. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
csak félek hogy le fog tolni hogy miért nem mentem előbb,és hogy miért hagytam ilyen sokáig hogy romoljon a szemem...
2012. jún. 21. 16:53
 3/8 anonim ***** válasza:
És akkor az a megoldás, hogy el sem mész? Nem fog letolni, megvizsgál, felírja, megcsináltatod és ennyi!
2012. jún. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Valamit valamiért. Ha akarsz jogsit csinálni akkor szemüveg. Ha jófej a doki nem fog kötekedni.
2012. jún. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a biztatást
2012. jún. 21. 17:04
 6/8 anonim ***** válasza:
és ha letol akkor mi van? attól még ugyanúgy fel fogja írni a szemüveget.
2012. jún. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 1c3t34 válasza:

Minél előbb menj el a szemészetre! De az is elég, ha bemész egy optikushoz. Első alkalommal javasolnám a szemészetet, mert ott megvizsgálják a szemedet, esetleg kiderül, ha van vele valami probléma, nem csak gyenge a szemed.

Én is jogsi csináltatás előtt mentem el szemészetre, megkaptam a szemüvegem, azzal mentem az alkalmasságira.

2012. jún. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Az orvosi vizsgálatot a háziorvos végzi és most 7eFt körül van,szóval,ha olyan akkor ráírja,hogy nem alkalmas és elveszi a pénzt és ad egy beutalót a szemészetre,ahol felírnak majd szemüveget és újra mehet a háziorvoshoz,ahol újra kifizeted az alkalmassági árát.

Egyébként elég,ha bemész egy szemvizsgáló szalonba,hogy megnézetnéd a szemed és ha gond van ott meg is csináltathatod a szemüveget és még legtöbbször így a vizsgálatért sem kell fizetni.

Utána már nyugodt szívvel mehetsz alkalmasságira.

:D

2012. jún. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!