Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Büntetéssel mi a helyzet az...

Büntetéssel mi a helyzet az alábbi körülmények esetében?

Figyelt kérdés
Megbüntettek egy parkolóban, mert a sorok között az egyik helyről a 2 sávon áttolatva álltam be a másik helyre, KRESZ 33, tolatási szabályok megszegése indokkal. Nincs jövedelmem, diák vagyok. Tehetek valamit a büntetés ellen?
2012. júl. 16. 16:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Büntetni a domina szokott a szado-mazo partikon, ez bírság!

:D


A KRESZ bizony írja:

"Egyirányú forgalmú úton, körforgalmú úton, vasúti átjáróban, autópályán és autóúton - egyirányú forgalmú úton az úttest széléhez, illetőleg a várakozóhelyre történő beálláshoz szükséges hátramenetet kivéve - hátramenetet végezni tilos."


Nem volt szerencséd, és épp a közelben tartózkodott valami ügybuzgó rendőr, vagy közetrület felügyelő!


Ha a rendőr bírságolt (bár nem tudom mennyi az összeg) 3000 konvertibilis Forint ellenében lehet halasztást vagy részletfizetést kérni. Köztereseknél úgy tudom erre nincs lehetőség!

2012. júl. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Áruld el kérlek hogy egy áruház parkolója melyik ezek közül?!

Mellesleg várakozóhelyre történő beállást végeztem..:)

2012. júl. 16. 17:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor meg miért nem tiltakoztál a helyszínen?
2012. júl. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!