Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Segédmotorral városon belül...

Segédmotorral városon belül kell bukósisakot viselni?

Figyelt kérdés

2012. aug. 13. 10:33
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nem mind1 mert így nem állítanak meg..
2012. aug. 14. 09:57
 12/15 anonim ***** válasza:

Legfeljebb majd a keresztben jövő autó állít meg, mert mivel nem tanultad fingod nincs, hogy egy kereszteződésben ki mehet át először. Az autós viszont arra számít, hogy tudod, ezért te eléggé az útjában leszel, ha ő élni akar az elsőbbségével:D

Szóval jogsi nélkül az életedet a többi közlekedő kezébe helyezed, ami szerintem nem túl bölcs dolog. De ez persze a te dolgod.

2012. aug. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Az elektromos biciklis dologgal kapcsolatban teljesen egyetértek. Én nem is értem, hogy miért nem minősül segédmotornak??? Némelyik már jobban gyorsul, és többet megy mint pl. egy babetta! És néhányan tényleg elég veszélyesen használják! Nem is néznek körül, csak kifordulnak a kisutcából nagy gázzal. Gondolják, úgyis kikerüli őket az autós. Igenám, csak amíg ugyanezt biciklivel tették, akkor kiszámíthatóbb volt, jóelőre látta az autós, hogy jönjönjön-nemfogmegállni-inkábbénteszekvalamit.
2012. aug. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Csak külvárosi utcákban használom ahol kicsi a forgalom.
2012. aug. 18. 09:50
 15/15 anonim válasza:
Neked a fejed kevesebbet ér a városban mint azon kívül?Nos úgy látszik tényleng.
2012. szept. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!