Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Tudnátok ajánlani egy jó...

Tudnátok ajánlani egy jó bukósisakot egy kezdőnek?

Figyelt kérdés

Most tettem le a jogsimat (M kategóriás).És most szeretnék venni egy bukósisakot de nem tudom, hogy hogy lesz nekem jobb, ha kiválasztok a neten egy bukót ami jó és tetszik és bemegyek a boltba megnézem elpróbálom és elviszem vagy bemegyek a boltba és ott ajánljanak?


Egyenlőre egy bukót láttam ami egész jónak tűnik és az ára se rosz.

[link]

Igazából most 50ezrem van bukósisakra úgyhogy ha tudtok jobbat ajánlani 50ért akkor légyszi tegyétek is meg.És még egy utolsó részlet: a zárt jobb mint a felhajtható?Köszönöm!



2012. szept. 14. 15:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát én azt nem tudom hogy melyik sisak milyen jó, töréstesztet jet bukóról még nem olvastam(nekem is Jet van, csak nem felnyitható)

Felnyitható azért nem lehet rossz nyáron, városba döcögve, meg ha mondjuk megállsz valakivel beszélni pár szót akkor se kell levenni a bukót, elég felnyitni. Viszont kicsit nehezebbek többnyire.

2012. szept. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 guszti709 válasza:

Szerintem ha a normális 90-120 közötti motorozásban gondolkodsz,akkor jó a választásod!!!-Ha a gyorsasági igényeid ennél nagyobbak akkor 80-100 e ft körül lehet kapni hozzá megfelelő csakis zárt sisakokat!!!

Egyébként nekem van zárt is és van felnyitható is!!!!-A felnyithatót kényelmesebbnek tartom,úgyhogy azt favorizálom mostanában!!

2013. máj. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!