Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Valaki el tudja nekem mondani,...

Valaki el tudja nekem mondani, hogy a párhuzamos parkolást előre menetben, hogy kell végre hajtani, és mire kell figyelni?

Figyelt kérdés
2012. nov. 24. 10:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak oda tekered a kormányt a két kocsi közé.
2012. nov. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Először is nem mindegy hogy pl. egyirányú utcában jobb vagy bal oldalra akarsz parkolni. Aztán mikor kiszemeled a helyet ahová szeretnél beállni,fel kell mérned,mekkora a két autó között a hely. Meg kell saccolni,van e legalább 10 méter,akkor érdemes előre felé parkolni. Ha kisebb,tolatni szoktak. (Bár a gyakorlatban 10 ből 8 autós előre akar befurakodni,aztán persze egy szerencsétlenkedés lesz az egész)


Igazából tök könnyű az egész,két dologra figyelj:


1. Mikor beállsz,ne húzd meg a másik kocsit,ne menj túl közel


2. Ne padkázz! Szétmegy a gumi,és a felni is.


Ha nem áll jól a kocsi,vagy messze van a padka,(30 cm a hivatalos távolság vizsgán).tolatva ki tudod korrigálni.

Ja,és úgy állj be,hogy ne pocsolyába szállj ki. :)

Szerintem ennyi.

UI: Úgy állj meg a másik autó előtt,vagy mögött,hogy ők is kényelmesen ki tudjanak Tőled állni. Magyarán ne "állj" rájuk.

2012. nov. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! :)
2012. nov. 24. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!