Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért nem sózzák ezeket a...

Miért nem sózzák ezeket a rohadt utakat? MÁR ERRE SINCS PÉNZ?

Figyelt kérdés
Rengeteg adó, alacsony fizetések, 400 forintos benzin, az utakon meg jégpáncél. Mi a francra megy el akkor az rengeteg pénz??? Hirekben mindenhol irják hogy rakás tömegbaleset történt egész nap. Egy ember meg is halt. Miért nem képesek sózni az utakat? Itt pesten is egyszerüen borzasztó a helyzet!!! Mogyoródi út is pl. kész korcsolyapálya! A zebrán a szemem láttára esett el egy gyalogos, a kocsik pedig még téligumival is csúszkálnak.

2012. dec. 6. 22:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Ott fenn a parlamentben a zsebekbe jut. Minekünk meg adófizető állampolgárok az jut amennyi marad :) (nem sok minden)
2012. dec. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Örülj neki, azt reggelre rendberakják. Le lesz sózva, csak BP úthálózata rohadt nagy és idő mire odaér a közútkezelő.


Én meg kelhetek reggel egy órával hamarabb hogy beérjek, mert hazafele volt ahol csak 30al tudtam jönni.

2012. dec. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én viszont úgy tudom, hogy sózni nem is lehet. Ezt hozta az eu!
2012. dec. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nálunk még cifrább volt a dolog. Tavaly amikor volt az a baromi nagy hó akkor nálunk szinte az egész város járhatatlan volt. 1 Darab hókotrógépet sem láttunk.


Az egyik ismerősömmel valamiért be kellet mennünk a volán telepre ahol a hókotrókat tárolták. A szeme láttára engedték le kannákba a gázolajat a gépekből.

2012. dec. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak a szokásos ,minden évben ez a cirkusz megy.De azért mindig a híradóban nagy rutinnal eltudják mondani ,hogy "felkészültünk az utak takarítására". De azért megjegyzendő ,hogy sok baleset elkerülhető lenne ha a sok paraszt nem menne bele felesleges előzgetésekbe és normális sebességet választana meg stb ha már egyszer csúszik az a qurva út.... De nem foglalkoznak túlzottan vele csak mennek....
2012. dec. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

4-es vagyok


Ezt kihagytam amire az előttem lévő válaszoló rávilágított. Ha csúszik az út akkor úgy kell megválasztani a sebességet és a manővert hogy ne baleset legyen az eredménye. Érdekes módon tavaly télen egyszer a másik kocsinkkal kellet mennem amin csak nyári gumi van (alacsony sportkocsi, nem szeretem télen használni), és érdekes módon nyári gumival is tudtam úgy közlekedni hogy egyszer ne csússzon meg az autó. Ráadásul ez a kocsi még hátsókerék meghajtású.


Ugyanakkor valóban felháborító az hogy szinte minden télen (főleg az elején)az egész k*rva ország egy hatalmas korcsolyapálya lesz mert valamiért nem képesek takarítani. Mindig mondják hogy "felkészültünk a télre" az első héten meg leesik egy kis hó és az egész ország megbénul.

2012. dec. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egy kis történetet engedjetek meg:

A hiradóban volt hogy egy hegyre a kamionosok nem tudtak felmenni Jöt küzútkezelő kocsi szétszort egy kis adag sót (vagy keverék nem tudom h most mit szornak) Ezután a kamionos megprobált de még nem tudott fölmenni. A közút kezelőnek mondta a kamionos hogy szórja már meg rendesen

És láss csodát ezután meg fel tudott menni.

Tehát erről ennyit még lehet hogy a sót is lopják :)

2012. dec. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!