Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Forgalmi vizsga előtt hogyan...

Forgalmi vizsga előtt hogyan kell ellenőrizni a kocsit?

Figyelt kérdés
Leírnátok,hogy mit,és milyen sorrendben kell csinálni? A könyvben nem találom,és jövő héten vizsgázok.
2012. dec. 8. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:

én személy szerint így csináltam:

körbejártam a kocsit,megnéztem a gumikat,világítást,indexet és fékpróba a legutolsó elindulás előtt (a legfontosabb,ha kihagyod bukta is lehet).hozzáteszem 2010 tavaszán volt,hogy azóta mi változott passz.

2012. dec. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Gumi, kormány, világítás és irányjelző berendezések, fék, hatósági jelzések (rendszám)


Itt van... 2perc volt:


http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__egyeb-kerdesek__74..

2012. dec. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
oktatódat megkérdezed akkor ő is elmondja h mit kell csinálni vizsga előtt.
2012. dec. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 ßđkan ***** válasza:

Ráadod a helyzetjelzőt meg a jobbra indexet körbe járod plusz közbe a gumikat meg a rendszám táblát is megnézed, utána tompított fényszóró meg balra index, utána országúti, aztán lekapcsolsz mindent és szólsz az oktatónak nyomjon féket, beülsz meg mozgatod a kormány, kéziféket felhúzod lassan, elindulsz fél méter után nyomsz egy féket!!!

Hátrafordulsz és kijelented a Vizsgabiztosnak, hogy a gépjármű alkalmas a közlekedésre!!! Sok sikert!!!

2012. dec. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mindenhol más sorrendbe írják,az oktató meg tiszta ideg,hogy nem tudom a sorrendet. Pedig csak 1szer mondta el.
2012. dec. 8. 22:19
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
az a feladata hogy megtanítsa neked ezt is,ha már fizetsz az órákért akkor nem ordibáljon veled.van akinél használ ez a módszer,de nálad valószínű h az ellenkező hatást váltja ki.ha még veszel órát, akkor amikor végeztek megkérdezed tőle és le is írhatod egy lapra hogy ne felejtsd el.amúgy nekem nagyon rendes volt az oktatóm,mert a rutin és forgalmi vizsga előtt is adott egy lapot amiről tanulhattam.csak az a baj,hogy elhánytam valahova.
2012. dec. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!