Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Egy utasszállító repülőnél...

Egy utasszállító repülőnél (Airbus, Boeing) utazómagasságban mennyi a legkisebb sebesség?

Figyelt kérdés
Amitől még nem zuhan le.
2013. jan. 8. 10:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Típusonként változó és rengeteg dolog közrejátszik benne (magasság, szélsebesség és szélirány, tömeg - utasok száma, rakomány súlya, tank teli van vagy üres....)


Itt olvashatsz róla:

[link]

2013. jan. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
280 Kmh körül mozog
2013. jan. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút amatőr vagyok a témában, de szerintem 280-nál már átesik a gép. Én olyan 400 körül tippelem.
2013. febr. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha abszolut amatőr vagy akkor ne tippelj. Pláne ne rosszul.
2013. febr. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Köszönöm, hogy meg kívánod szabni, mit tehetek és mit nem.
2013. febr. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Semmi baj, végül is igazad van, bárki lehet alanyi jogon hülye, sőt, még hirdetheti is.
2013. febr. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Látva a stílusodat, ezzel egyet kell értsek.
2013. febr. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Mégis, kettőnk közül nem én írtam hülyeséget és utána nem én verem önérzetesen a mellem, mint a kan gorilla az erdő mélyén :)
2013. febr. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hagyjuk már ezt a verbális farokméregetést ha kérhetem! Tudod az emberek többségének nem adatott meg a mindentudás ajándéka, így mi, gyarló lények beszélgetések, eszmecserék során is juthatunk új információkhoz, ettől függetlenül véleményünk, elképzelésünk lehet, még ha ez téged fájdalmasan is érint. Van egy mondás, miszerint tévedni emberi dolog. Te még sosem tévedtél?
2013. febr. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Tévedni igen. Én is szoktam.

Viszont SOSEM írok le egy kérdésre válaszként valamit, amiről fingom sincs. Mert hülyeséget a kérdező magától is tud kitalálni, nem kell hozzá segítség.


Ha segíteni akarsz neki de nem tudod a választ akkor vagy nézz utána és írd le amit találtál vagy még inkább maradj csöndben, legalább kárt nem teszel.

2013. febr. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!