Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Érdemes a BKV-bérletet olyan...

Érdemes a BKV-bérletet olyan tokba tenni, amiben a személyi igazoolvány TB-kártya stb is bennevan?

Figyelt kérdés
Vagy csak olyanba szokás tenni, amiben csak a diákigazolvány meg a BKV-bérlet van? Bocsi nem vagyok pesti, eddig se pestet nem ismerem (hogy kinek mit vesznek ki a kezéből és miért) sempedig BKV vagy bármilyen más bérletem se volt eddig!Köszi
2009. szept. 6. 12:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
én se pesti vagyok csak budán tanulok de én is a személyimmmel 1ütt tartom
2009. szept. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én lapozható kis kártyáknak való tömbben tartom ezeket együtt, praktikus, mert mindig kéznél van, amire szükség van, bárhova megyek, nem kell kotorásznom. Persze olyan helyen kell tartani, ahol ha megpróbálnák lenyúlni, azonnal észreveszed. Nekem övtáskában van, nő vagyok, oda merne bárki nyúlkálni, azt hiszem, megkapná a magáét. :-)
2009. szept. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!