Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Tényleg kell a jogosítványhoz...

Tényleg kell a jogosítványhoz az alkalmasságihoz ekg meg labor?

Figyelt kérdés
Most hívtam a háziorvost, hogy hogyan működik, mehetek-e holnap, és azt mondta, hogy először ezek kellenek és utána ha ezek megvannak, vigyem a papírokat, és csinálják az igazolást.
2013. ápr. 4. 18:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez az orvostól függ. Van, aki elküld mindenféle vizsgálatra (legalább ilyenkor vizsgáljanak ki, ha már máskor nem) és van, aki csak bekasszírozza a pénzt, aztán kiállítja az igazolást.
2013. ápr. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A párom is felhívta még egyszer, nem-e félre értett az aszisztens, de nem. Kell ekg, labor, meg még egy valami, meg az önkormányzathoz is be kell menni valaminek, és utána állítják ki. Állítólag másfél éve van így.
2013. ápr. 4. 19:50
 3/8 anonim ***** válasza:
Én augusztusba voltam, nekem látást, vérnyomást, színlátást néztek csak.
2013. ápr. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én januárban voltam. Bementem a háziorvoshoz, megvizsgálta a légzésem, a szememet kérdezte, de előtte voltam szemészeten így azon nem is nézett semmit. És ennyi volt, ott helyben megcsinálta 5 perc alatt a papirt, 7000Ft-ot adtam neki.
2013. ápr. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

dehogy kell. látás, vérnyomás. már meg is kaptad..

nekem azért volt labor, mert 170et mért a háziorvos, de kiderült hogy fehérköpeny hatás állt fenn :D szóval tőle ment fel a vérnyomásom.. (amúgy jól néz ki:D)

2013. ápr. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
háháhá fehérköpeny hatás :D:D:D tetszik ez az elnevezés. Nekem is mindig akkor megy fel a vérnyomásom, mikor a dokihoz megyek, egyszerűen nem bírom megmagyarázni hogy miért, de ez van, mikor beülök a váróba, már érzem ahogy dobog a szívem.. előtte meg semmi.. mondtam a dokinak is, és nem értette hogy miért félek :D:D
2013. ápr. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem kellene, nekem legalábbis nem volt
2013. ápr. 5. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint orvosa válogatja. Hurrá...
2013. ápr. 5. 08:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!