Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Az embereknek miért mániájuk...

Az embereknek miért mániájuk a közelparkolás a bejárathoz?

Figyelt kérdés

Példa a Béla családdal. Béla és családja egyik nap elmegy a plázába, ahol a bejáratnál tömeg van, de messzebbi parkolók pedig üresek. A Béla család gondolja hogy jó lenne közel megállni a bejárathoz. Odamennek és végigmennek az összes soron helyet keresve, de nincs egy sem. Ekkor tesznek még húsz kört fél órán keresztül mire valaki el megy a helyről, majd szintén fél órát tolatgatnak hogy éppen beférjen a kocsi arra a szűk parkolóhelyre, ahonnan éppen hogy csak ki tudnak szállni.


Nem egyszerűbb 100 méterrel odébb megállni rögtön és 100 méterrel többet sétálni 200 méter helyett mint fél órán át keringőzni?


2013. máj. 4. 17:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Tudod mennyi ilyen van? Még a WC-re is kocsival járnak. Bírom én is, hogy a bejáratoknál küzdenek, mennek 50 kört, mert nem akar 50 métert gyalogolni..
2013. máj. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Nos ezzel így ahogy vagy leírtál engem. Nemtudom hogy én miért így csinálnom, tudod az lehet az egyik ok hogy mindíg is így láttam másoktól, és ezt tanultam meg.
2013. máj. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én meg mindig távol állok meg, ott ahol sok az üres hely, mert elég bénának érzem magam a szűk helyekre való parkolásban :D
2013. máj. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
jaaaj, az uramnak is ez a mániája. mintha beletörne a lába abba a plusz 20 méterbe... ráadásul a cuccokat sem a két szép kezében kell cipelnie, ott az a fantasztikus bevásárlókocsi, amivel igazán nem nagy etwas odatolni az autóhoz a zsákmányt.
2013. máj. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A kényelmes modern társadalmunk velejárója, hogy az emberek ezt szokják meg.
2013. máj. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én a madaras teszkóban dolgozom, ezt a jelenséget 100 autósból szerintem legalább 70 elmondhatja magáról...


Erre a kérdésedre a legegyszerűbb válasz, hogy az emberek LUSTÁK. És pont. LUSTÁK. amikor a gyereket viszem reggelente az óvodába, mellette az iskolásokat cipelő szülőről ne tudd meg mennyi ha tehetné szinte beállna a suli lépcsőjére is. tolakodnak, nyomorognak 2-3 percért. aztán a nagy tumultusból alig tud kitolatni, kijönni, minthogy megállt volna 50 méterrel arrébb, ahol nincs senki. Elkényelmesedtek.

2013. máj. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én meg pont messze az üres placcon állok meg. Ha van hely, akkor se ott állok meg. Így elég kicsi az esélye annak, hogy meghúzzák az autót. Azért nem a világ végén állok meg, de ott, ahol bőven van hely :)
2013. máj. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát én sem értem az ilyeneket. Nem fog belehalni senki sem abba a kemény fél, esetleg 1 perc sétába, a cuccokat kitolja kocsival, tehát még cipekedni se kell...


Egyébként anyám is ilyen. Volt rá példa hogy én vezettem, megálltam egy nekem szimpatikus parkolóban anyám meg nekemesett hogy miért ott álltam meg és nem közelebb, én kiszálltam ő meg arrébb állt 3!! parkolóhellyel...

Persze a bevásárlókocsit én toltam ki a kocsiig meg vissza, még csak nem is ő. De szerintem sose fogom megérteni.

2013. máj. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!