Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » A XI. kerületi Budafoki út-on...

A XI. kerületi Budafoki út-on a vasúti felüljárónál lévő lámpától egészen a T-mobile-ig mennyi a sebességkorlátozás?! 50km/h avagy 60?!

Figyelt kérdés
Fontos lenne mert lekaptak trafipaxxal és nem mindegy h mennyi lesz a bünti. Előre is köszönöm.
2009. okt. 7. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
50km/h a sebességkorlátozás..,én a XI.-ben lakom,és sűrűn járok arra,de most már jobban fogok figyelni,mert én se 50-nel szoktam arra gurulni:D Egyébként mennyivel mentél,és hol bújtak meg a zsaruk?
2009. okt. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Remélem elölről mértek, mer motorral nem 50-el szoktam menni...
2009. okt. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát körülbelül 100-al még nem kaptam büntit, de a Budafokin egy idő után 60as tábla lesz és az nem vonatkozik véletlen a vasúti felüljárótól?! Amúgy a Mazda kereskedéssel egy vonalba a járdaszigeten álltak a 3lábúval... Úgyhogy vigyázzatok... és ez ráadásul tegnap este 11kor volt... :@ Dühítő.
2009. okt. 7. 23:10
 4/7 anonim ***** válasza:

Dühítő, hogy vannak törvények, szabályok és azt be kell tartani?

Amúgy szerintem is 50 ott a korlátozás.

2009. okt. 8. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Számomra igen dühítő, mert este senkit nem veszélyeztetek, ugyanis max 2 kocsi volt rajtam kívül, csak szeretnék haza érni végre... :S
2009. okt. 8. 16:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Én az első válaszoló vagyok..,köszi akkor figyelni fogok én is!:D Egyébként tényleg én sem értem mi értelme este 11-kor trafizni??Amúgy még vigyázni kell a Lágymányosi hidon is mert múltkor én is szintén este jöttem,és hát ugye a hidon mindenki "kicsit" odalép neki,ezek meg a ott lestek a Lágymányosi hid budai részénél,még szerencse,hogy időben észrevettem...:@ A police.hu-n azt hiszem fennt vannak a trafik,hogy aznap hol mérnek érdemes meglesni!;)
2009. okt. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen minden infót! :) És mindenki legyen óvatos, ha más nem okuljatok az én példámból... :D De este akkor se trafizzanak! :@ Kapják be :D
2009. okt. 10. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!