Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ha ilyenkor belém jönnek,...

Ha ilyenkor belém jönnek, engem is megvágtak volna?

Figyelt kérdés

Mentem, volt egy parkoló autó az út szélén, vagyis akkor akart fgelállni a padkára.

Kihúzódtam a felezővonalhoz, de a másik oldalt meg buszmegálló, és ott megállt a busz, azt meg elzedte pont akkor 2 autó kikerülni.

És már a vonalon jöttek, és majdnem nekem.

Mondjuk nem értem mit akartak kerülgetni mert megálló után egyből zebra, záróvonal, és középen az a beton izé amire meg tud állni a gyalogos.

Mindegy.

Én még a sávomban voltam, csak mözelebb a vonalhoz.

Ilnyekor ha belém jönnek én is hibás vagyok? Nem tartottam jobbra?

VAGY CSAK ŐK MERT ÁT JÖTTEK AZ ÉN SÁVOMBA?



2013. jún. 6. 09:00
 1/3 Dörmögő ***** válasza:
100%
Hát ők tuti hibásak ha átmentek a te sávodba. Szerintem téged nem büntetnének.
2013. jún. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Te a sávodban maradsz miért büntetnének? Aki a buszt kerülte az a vétkes így ő perkál
2013. jún. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Mindaddig nem vagy hibás, amíg bizonyíthatóan a sávodon belül vagy. Csak az a baj az egésszel, hogy te a KRESZ szerint nem vagy hibás, mégis a te autódat törik össze, mehetsz a biztosítóhoz, utána a szervizbe és esetleg napokig vagy hetekig nincs autód. Lehet, hogy sokak elítélnek érte, de ezért választom én kétes kimenetelű esetekben inkább a defenzív vezetés elvét, mert egyszerűbb megelőzni a bajt, mint végig csinálni az egész cirkuszt, ami egy csattanással vagy koccanással jár.
2013. jún. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!